2737
2734

ب نام خدا

لاك را باز كن فرزندم و با احتياط و جلوگيرى از لرزش دست ب ناخنت بزن

باتشكر

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اصلا نمیتونستم خوب بزنم یعنی اصلا صاف نمیشد روناخنم برق بزنه همشم دور ناخنم پخش میشد ولی الان میخوام بزنم قبلش لاک پاک کن میزنم سر میشه لاک خودش پخش میشه خیلی خوبه

پیلاف چیه

نمیدونم وقتی خاننده خاموش بودم یکی از کاربرا گفتن پیلایف دور ناخن میزنی وقتی ک به پوست دور ناخنت زدی  مثل چسبه بکنش  از رو پوستت بکنو فقط ناخنت لاک داشته باشه

سنگ شانس من ... سنگ توالته😒
2738
نمیدونم وقتی خاننده خاموش بودم یکی از کاربرا گفتن پیلایف دور ناخن میزنی وقتی ک به پوست دور ناخنت زدی ...

وای امضات 

انگار تو مثل من بد شانسی 

مگر یک انتطار را چقدر می توان کشید یا رب نظر تو بر نگردد
قربون حرف زدنت مادر😂😂😂😂

پيرشى ماااادر😂😂😂😂😂😂

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔

به نام خدا شوهرم میزنه بعضی وقتا هم حوصلم بشه خودم میزنم

پزو هم خودتونین😷😂😂😂😂😂😂

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
2706