2726

سلام دوستان اونجایی که و کیل اومدبه ناصرگفت حکمت اعدام هست قطع شد خیلی تااخرفیلم آیا باقی مانده اعدام میشه یانه 

جوان به حادثه ای پیر شود گاهی 😞.  .غصه نخور دُرست میشه دُرس تم نشد تموم که میشه.        تاریخ عضویت قبلی 4/1396  

اره ميشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره ميشه

نشون میده چن دقیقه تقریبا هست از اونجا که من دیدم یعنی دوباره دان کنم

جوان به حادثه ای پیر شود گاهی 😞.  .غصه نخور دُرست میشه دُرس تم نشد تموم که میشه.        تاریخ عضویت قبلی 4/1396  

منم اعصابم خورد شد ولی برام پایان باز موند یهو قطع شد. فک نکنم صرف کنه دوباره دان کنم ممنون برام تعریف کردین

خیلی زحمت کشیدن بابت فیلم تو جشنواره می گفتن پیمان معا دی و نوید زاده پنج ماه تموم پیش کارتن خواب های واقعی با وجود مریضی های مختلف بودن

2706