2733
2739
عنوان

حس میکنم 😭

131 بازدید | 11 پست

سلام دوستان 

من اینطوریم ک وقتی یکی بخواد بمیره چند وقت قبلش حس میکنم(مثلا چند وقت قبل از فوت پدر بزرگهام و مادر بزرگم حس کردم و خب اتفاق هم افتاد متاسفانه) 

الان چند روزیه ک حس میکنم یکی از عزیزام میخواد بمیره

خیلی حالم بده دارم دیوونه میشم

بیاید تورو خدا بگید که احمقانه س ک من فکر کردم همیشه حسم درست هست

چیکار کنم از سرم بیوفته؟ دارم دیوونه میشم

زهرا طاهری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بسکه فک میکنی جذبش میکنی دیگه

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
متاسفانه بعضی آدما حسشون درسته من هر وقت زیاد می رم تو فکر ینفر بعدا میفهم که طرف یه مشکلی داشته.مث ...

منم اغلب اتفاقا رو خواب میبینم یا حس میکنم ولی خب صلوات میفرستم میگم ایشالله خیره و یا مثلا بتونم جلوشو میگیرم یا ی کمکی ب کسی ک میخواد براش اتفاق بیوفته میکنم ولی مرگ 

واقعا هیچ کاری نمیتونم بکنم

زهرا طاهری
ینی چی خانوم خجالت بکش خدا نگه دار همه س فقطم‌خودش از همه چی مطلعه بشین برای طول عمرش از تو‌مفات ...

دعا خوندم قرآن خوندم 

تو رو خدا شمام دعا کنید

زهرا طاهری
2738
بسکه فک میکنی جذبش میکنی دیگه

من ب هزارتا چیز خوبم فکر میکنم ولی جذب نمیشه چرا؟ 

بعدم دیگ حسیه ک میوفته ب دلم 

بعدشم هزارتا دعا و صلوات ک اتفاق نیوفته ولی بازم میوفته

زهرا طاهری
دعا خوندم قرآن خوندم  تو رو خدا شمام دعا کنید

حتما اگه قابل باشم

عزیزم اطرافیانت رو بیمه آقا امام زمان (عج)کن

و اول هرماه قمری یه مبلغی درحد توانت به نیت بیمه آقا امام زما (عج) برای همه خانوادت و همسایه هات  بذار کنار

تاثیرش رو‌دیدم که میگم