2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من شوهرم سر در نمیاره از کادو دادن همیشه خودم باید به فکر باشم به کی چقد بدم چی بدم یه همفکری هم نمیکنه😥

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
بیاید بگید شوهرهای شما چه جورین و برخورد شما چیه

مثلا تولدی چیزی باشه من تهیه میکنم اگه پول باشه که بخودش میگم مثلا انقدر پول نو برام بیار اگه هم کادو بگیرم اصلا نمیپرسه. حد و حدود زندگی ما مشخصه این چیزا مربوط به خانم هاست آقایون چرا باید دخالت کنن

ماهمیشه سر جاریمون بحث داربم😒😒😒

مثل من

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2706