2726
عنوان

قوانین حقوقی در ضرب و شتم چیست؟

114 بازدید | 11 پست

سلام

امروز  تو اینستا  یه پست دیدم در مورد :

مردی به نام آنتونیو لاپز که وقتی که قصد داشت دعوایی که بین متصدی و نگهبان بار درگرفته بود متوقف کنه چنان از سوی نگهبان مورد ضرب و شتم قرار گرفت که قسمتی از جمجمه اش آسیب دید و نگهبان متهم به پرداخت 58 میلیون دلار غرامت شد. که یکی از بیشترین مبالغ جریمه در کالیفرنیاست.

سوال من اینه:

وکیل ضارب میتونست به اون مرد بگه اصلا دعوا به شما مربوط نمیشد؟ یا اینکه کسی با شما کاری نداشت چرا الکی دخالت کرد؟ یا اینکه اونا دعوا کردن به شما چه ارتباطی داشت که رفتی جلو؟

میخوام بدونم اگر تو دعوا کسی که میره جلو تا سوا کنه اگر آسیب ببینه می تونه از ضارب شکایت کنه یا نه؟

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه کسی نمیتونه بش بگه چرا رفتی جلو ....کلا هر کی وسط دعوا بزنه مجرمه.مهم نیست دقیقا میخاسته اینو بزنه یا یکی دیگه رو

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بله می تونه شکایت کنه دعوا در انظار عموم هم همینه دیگه اون بنده خدا با نیست خیر میاد تازه اگر به قصد زدن طرف هم بیاد بازم می تونست شکایت کنه و دیه هم در قانون ما تعلق می گیره حتما دیدین طرف رفته جدا کنه به قتل رسیده چه عمدی چه غیر عمدی چه شبه عمد که هر کدوم قابل پیگیریه

و دقت كنيد معني ضرب و شتم و جرح در قانون متفاوته 

همین رو میخواستم بدونم که ضارب بگه من میخواستن فلانی رو بزنم ولی این آقا اومد جلو مشت من و مشت من خورد تو صورت این آقا والا من اصلا قصد ضربه به این آقارو نداشتم 

میتونه اینو ادعا کنه؟

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
بله می تونه شکایت کنه دعوا در انظار عموم هم همینه دیگه اون بنده خدا با نیست خیر میاد تازه اگر به قصد ...

ممنون از توضیخ کامل شما

نه اينو كه نميپذيرن فقط به جاي عمد ميگن غيرعمد 

از پاسخ شما ممنون