2726
عنوان

دستگاه میکرونیدلینگ

| مشاهده متن کامل بحث + 14456 بازدید | 67 پست
استفاده کردید ؟ راضی هستید ؟ من پوستم کلاژن نیاز داره واسه منافذ

راستش امروز صبح برا بار اول استفاده کردم، استفاده ازش زیاد سخت نیست، فاصله بین جلسات‌ش 4 هفته هست یعنی من باید 4 هفته دیگه انجام بدم از طرفی تاثیرش بعد از انجام 2 جلسه به بعد مشهود میشه انشالله تا یک ماه دیگه بهتر میتونم بگم چه تاثیری داشته بر پوستم 

روزی که نماند دگری بر سر کویت                                                   دانی که ز اغیار وفادارترم من 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
داداش نکنه خودت داری اشتباه میزنی تا جایی که من میدونم یه چیز رنگی میزنه تو پوست تا لک و اینارو بپو ...

اون مزووایت هس خواهر

دستگاش همینه ولی کرم پودر تزریق میکنن

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
سلام با من کاری داشتید درخواست دادید؟

پزشکی میخونید؟ 

من هوشبری خوندم یه چند تا سوال درباره آیندم داشتم ازتون 

روزی که نماند دگری بر سر کویت                                                   دانی که ز اغیار وفادارترم من 
چشم حتما میگم، شما میتونید اولش دستگاه درمارولر بخرید اون حدود 50 تومن هست، اگه تو یوتیوب هم سرچ کنی ...

درما رولر اصلی ۲۰۰تومنه بعد میکرو بدون کوکتل تاثیرزیادی نداره منم میکرو انجام دادم خیلی خوبه

ترم6

من میخام بعد سربازی کنکور بدم دوباره 

به نظرتون رشته فیزیوتراپی بهتره یا داروسازی؟ 

شما رتبتون چند شد؟ 

کدوم دانشگاه میخونید؟ 

از چه منابعی استفاده کردین 

روزانه چقدر میخوندین 

راستش امروز صبح برا بار اول استفاده کردم، استفاده ازش زیاد سخت نیست، فاصله بین جلسات‌ش 4 هفته هست یع ...

من فکر میکنم بدون خونریزی تاثیر نداشته باشه آخه یه جا رفتم خیلی صورت خون امد تا یه هفتع زخم بود بعدش پوست روشن شد یه جا دیگه رفتم خیلی  سطحی رو پوستم کشیدتغیر احساس نکردم

درما رولر اصلی ۲۰۰تومنه بعد میکرو بدون کوکتل تاثیرزیادی نداره منم میکرو انجام دادم خیلی خوبه

شما با کوکتل انجام دادین؟ 

چه نوعی استفاده کردین؟ 

من بدون کوکتل انجام دادم بد نبوده 

2706