2703
2553
عنوان

دستگاه میکرونیدلینگ

14283 بازدید | 67 پست

دوستان من امروز دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن از دیجی کالا گرفتم 

مشگلی که دارم این هست که عرض آداپتور دستگاه  از پریز های خونمون کمتره و نمیتونم بزنم به برق برا شارژ، لطفا اگه کسی میدونه باید چیکار کنم راهنمایی کند 

ممنون 

روزی که نماند دگری بر سر کویت                                                   دانی که ز اغیار وفادارترم من 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی با تبدیل حل میشه، خیلی نگرانم؟ 

چرا نشه تنها مشکلش همینه دیگه  

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2720
چرا نشه تنها مشکلش همینه دیگه  

ممنون از راهنماییتون، برم بخرم و پوستمو اینه کنم 

روزی که نماند دگری بر سر کویت                                                   دانی که ز اغیار وفادارترم من 
دستگاه چیه چند گرفتین چبکار میکنه

کلاژن سازی میکنه، چین و چروک رو برطرف میکنه، منافذ باز پوست رو برطرف میکنه، پوست رو لیفت میکنه، جای جوش رو خوب میکنه، من 630 هزار گرفتم، همین کار رو هر دفعه بخای مطب متخصص پوست انجام بدی کلی پول ازت میگیره، البته من برای جای جوش گرفتم 

میکرونیلدینگ فکر نکنم این کارارو بکنه ها

نفهمیدم زنی یا مرد?

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2714
کلاژن سازی میکنه، چین و چروک رو برطرف میکنه، منافذ باز پوست رو برطرف میکنه، پوست رو لیفت میکنه، جای ...

واقعا تاثیر داره منم بخرم یا اینکه از روی تبلیغات میگید میشه بعد یه مدت که استفاده کردید منو ریپلای کنید بگید چقدر راضی هستین و اینکه مارک دستگاتونم بگید

میکرونیلدینگ فکر نکنم این کارارو بکنه ها نفهمیدم زنی یا مرد?

پسرم برای جای جوش های صورتم گرفتم، اتفاقا یکی از درمان های اصلی جای اسکار میکرونیدلینگ هست، پزشکم بهم پیشنهاد داد 

پسرم برای جای جوش های صورتم گرفتم، اتفاقا یکی از درمان های اصلی جای اسکار میکرونیدلینگ هست، پزشکم به ...

مگه میکرونیلدینگ همون کرم پودر دایم نیست? همونه که

واقعا تاثیر داره منم بخرم یا اینکه از روی تبلیغات میگید میشه بعد یه مدت که استفاده کردید منو ریپلای ...

چشم حتما میگم، شما میتونید اولش دستگاه درمارولر بخرید اون حدود 50 تومن هست، اگه تو یوتیوب هم سرچ کنید میکرونیدلینگ فیلم هاش رو میارد یه روش کاملا safe هست 

مگه میکرونیلدینگ همون کرم پودر دایم نیست? همونه که

نه آجی اشتباه زدی آخه منه پسر با کرم پودر چیکار دارم که از دی جی کالا سفارش بدم، میکرونیدلینگ یه روش جهانی برا جوان سازی پوست هست که متاسفانه مردم ما با این چیزا زیاد آگاهی ندارن 

نه آجی اشتباه زدی آخه منه پسر با کرم پودر چیکار دارم که از دی جی کالا سفارش بدم، میکرونیدلینگ یه روش ...

داداش نکنه خودت داری اشتباه میزنی

تا جایی که من میدونم یه چیز رنگی میزنه تو پوست تا لک و اینارو بپوشونه

داداش نکنه خودت داری اشتباه میزنی تا جایی که من میدونم یه چیز رنگی میزنه تو پوست تا لک و اینارو بپو ...

نمیدونم شاید از کاربرد هاش باشه چون همزمان با اینکار از سرم های مختلفی استفاده می‌کنند که اکثرا تقویتی هستن 

2706