2737
2734
عنوان

علايم بارداري بياين بچهاااااااا

133 بازدید | 23 پست

الان روز١٤ پريودمه روز دو روز پيش با كيت امتحان كردم و تخمك گذاري بود و روزهاي قبل و بعد و همون روزش اقدام كردم الان يكم نوك سينم حساسه و زير دلم تير ميكشه ديشب و امروز صبحم حالت تهوع داشتم ميخوام بپرسم بنظرتون ممكنه علايم حاملگي انقد زود بياد؟ممكنه حامله باشم؟؟؟؟

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تهوع که معمولا ازماه دوم میاد 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
زود نی ک میگی قبلشم اقدام کردی خو ینی الان چند روز میگذره؟ 

دو سه روز

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
2738

خیر علایم انقدر زود نمیاد

این استرسی هم که تو داری حتی اگه سلول تخم تشکیل بشه نمیچسبه به دیواره رحم و تبدیل به پریود میشه..در نتیجه هرماه از حاملگی خبری نیست.

ببخشید انقدر رک و واضح گفتم.

ولی منم مثل تو بودم.مو به مو دنبال علایم و بی بی چک و ...تا اینکه همین حرفارو یکی بهم زد.منم خودمو زدم به بیخیالی.بجاش زندگی عادیمو کردم.به خوراکم رسیدم.به خودم رسیدم.برای بچه هم تلاش کردم.و عجول و بی صبری نکردم.در نتیجه بعد از ۹ ماه که باردار نشده بودم همون ماهی که خودمو رها کردم شدم

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
واسه هر کی متفاوته  ایشالا باردار میشی

مرسي عزيزم

ههههههههههههی وای چرا انصراف دادی اسی من آرزومه مامایی قبول شم بعد تو انصراف میدی از مامایی؟ ن جدی خیلی حرصم گرفت چراانصراف دادی گلی؟

خدایاراضیم به رضای تو ،خدایاشکرت بخاطراینکه این همه خوشبختم وشکرت بخاطرآینده ی زیبایی که پیش روم قراردادی شکرت بخاطرسرنوشت قشنگی که برام مقدر کردی بی نهایت شکرت (دوستت دارم خالق من)
خیر علایم انقدر زود نمیاد این استرسی هم که تو داری حتی اگه سلول تخم تشکیل بشه نمیچسبه به دیواره رحم ...

بخدا استرس ندارم اتفاقا اين ماه خيلي بيخيالم فقط ميخوام ببينم اگ ممكنه باردار باشم پرهيز غذايي بكنم اخه قبلي بخاطر همين سقط شد

2706