2703
2553

سلام لطفا کمکم کنید من ۵ هفته و ۶ روزمه دیروز رفتم سنو ک گفت اصلا ساک حاملگی رو نمیبینم تو رحمت یا خیلی ریزه ک دیده نمیشه باید واژینال انجام بدی شاید خارج رحمی باشه 

ولی میگن خارج رحمی خیلی درد داره و علائم بدی داره من علائمشو ندارم فقط لک دیدم ک اونم بخاطر نزدیکی کردن بود لکه بینی دارم فقط 

اول بی بی چک گذاشتم مثبت شد بعد آز دادم بتا ۶۵۰ بود فرداش باز تکرار کردم یعنی در عرض ۲۴ ساعت شد ۱۰۵۰ یعنی امکان داره خارج رحمی باشه خیلی میترسم کمک کنید هرکی در این زمینه چیزی میدونه لطفا راهنمایی کنه 😓😓😭

الهی ب امید تو 🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

عزیزم به خودت استرس نده منم وقتی بارداربودم بهم گف ساک حاملگی دیده نشد بعد بهم گف دوهفته دیه بیا باز چون به عید میخورد سه هفته بعد رفتم که خداروشکر گف ساک حاملگی دیده شد.توام یکی دوهفته بعد باز برو سونو انشالله اونوقت دیده میشه.استرس هم سعی کن از خودت دور کنی بدترین چیزه

منم شنیدم خارج رحمی درد و خونریزی داره

من درد ندارم گاهی فقط درد پریودی میگیرم و ول میکنه اونم اولاش وقتی نزدیک ب تاریخ پری  بود الانم خیلی کم

الهی ب امید تو 🙏🏻
2706