2733
2734
عنوان

بجای شامپوفرش چی استفاده کنم

341 بازدید | 9 پست

سلام میخواستم فرشاموشامپوفرش بکشم ولی شنیدم خوب نیست کسی میدونه بجاش چی استفاده کنم ک هم تمیز شه هم ضررشامپوفرش رونداشته باشه 

عشقم پسریم 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارگری که خواهرم گرفته بود 

با پارچه و یک ظرف پودر ماشین  محکم فرشها رو کشیده بود 

بعدش هم چند بار با دستمال نیمه خیس 

خیییلی خیلی تمیزشد 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2731
دیگه  هر چی بخای استفاده کنی ضررای خودشو داره  چون اب کثیف و مواد شیمیایی میره تو خورد تا ...

شامپو فرش باززود کثیف میشه،میخواستم ببینم راه های دیگه چجوریه 

عشقم پسریم 😍😍😍
2738

سيف قرمز رو بريز توي اب با يه پارچه سفيد بكش هر تيكه اش ك لك شده

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس