2410
2553
عنوان

احتمال بارداری نگرانم

173 بازدید | 18 پست

سلام. 

نامزدم دوره پریود 32روزه دارن ک یکی دو روز کم و زیاد داره 

تقریبا دو هفته بعد از شروع پریودشون رابطه بدون دخول داشتیم ک در طول رابطه لباس زیر داشتن و هیچ برخوردی هم با آلتشون نداشتم ولی رو سینه شون انزال داشتم ک چون حالت نشسته بودن چن قطره روی رانشون افتاد و کاملا با دستمال کاغذی پاک کردم  5روز بعد ایشون ب مدت 4روز خونریزی خفیفی در حد دو سه قطره در روز شبیه روزهای اخر پریودیشون داشتن و طبق عادات گذشته 12م باید پریود میشدن ولی هنوز نشدن.با این توضیحات آیا احتمال اینکه با دستی ک با دستمال خودشونو پاک کردن و احتمال برخورد اسپرم با دستشون و سپس آلتشون حین شستن یا... بارداری رخ بده؟ اون خونریزی خفیف دلیلی بر رد بارداری نیس با توجه ب اینکه روز 21م پریودشون خونریزی رو داشتن؟ 

در ضمن ایشون قرص اسپیرونولاکتونمصرف میکنن

چه شفاف سازی کردی همه چیو😐 ن باردار نیست

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سلام 

احتمال بارداری صفر درصده امکان نداره

ولی برای اطمینان خاطر میتونین از تستای خانگی استفاده کنین تا خیالتون راحت بشه

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
سلام  احتمال بارداری صفر درصده امکان نداره ولی برای اطمینان خاطر میتونین از تستای خانگی استفا ...

ببخشید الان ک پریود نشدن یعنی علتش همون خونریزی خفیف چن روز قبل بوده؟

2714
سلام  احتمال بارداری صفر درصده امکان نداره ولی برای اطمینان خاطر میتونین از تستای خانگی استفا ...

ن بابا نگران نباشین

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
ببخشید الان ک پریود نشدن یعنی علتش همون خونریزی خفیف چن روز قبل بوده؟

آقای برادر

واسه کسایی ک باردارن و خبر ندارن وسط سیکل خونریزی خفیف دارن 

خانوم شما قبلا سابقه داشتن ک خونریزی داشته باشن وسط سیکلشون؟؟

فقط مى خوام بدونم تو چند سالگى نامزد كردين كه انقدرم بى اطلاعيد و از نحوه ى باردارى چيزى نميدونيد!

واااا چیکارشون داری

شاید چشم و گوش بستن طفلکیا

بعدشم اصن نگرانی نداره مگه نمیگین نامزدین؟؟

این ینی ب هم محرمین اگر حامله بود. قشنک با خانواده هاتون در جریان بذارین و بچه رو نگه دارین

عیب نیس ک

آقای برادر واسه کسایی ک باردارن و خبر ندارن وسط سیکل خونریزی خفیف دارن  خانوم شما قبلا سابقه ...

ن ولی نامنظمی داشتن البته کم.میتونه یعنی بخاطر قرصی ک گفتم باشه؟ ببخشید وسواس زیادی پیدا کردم بخاطر وحشتناک بودن این موضوعه درک کنید

ن ولی نامنظمی داشتن البته کم.میتونه یعنی بخاطر قرصی ک گفتم باشه؟ ببخشید وسواس زیادی پیدا کردم بخاطر ...

اره احتمالش هس

چون قرصه روی هرمونا تاثیر میذاره

2706