2737
2734
عنوان

ورود شكموها ممنوع

564 بازدید | 39 پست

چند روز پيش كلي هنرنمايي كردم، الو بخارا درست كردم، 

لوااااااشك، شويد خشك كردم

ديشب هم انگور گذاشتم خشك بشه تبديل به كشمش بشه

شدم مثل اين زن هاي روستايي😂😂

فكرشو بكنين كه دخترمم ٣ ماهه است🤪🤪

كلا زده بود به سرم ي حركتي بزنم

🙈😉🤪

يك دختر دارم شاه نداره  

خسته نباشي خيليم عاالي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آفرین خانم هنرمند😉

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2728

افرررررررین.تا میتونی استفاده کن.۴دست و پا برن.سر پا بیفتن غذا خوردن هم یادت میره

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738

به به چه کدبانویی👏👏👏👏 منم ازین کارا میکنم مادر شوهرم زورش میاد میگه من خودمو تو این زحمتا نمیندازم همیشه رب و مربا و ترشی آماده میگیره در حالی که من همشونو خودم درست میکنم 

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

آفرین منم یمدت قبل درست کردم خیارشورم گذاشتم منم نی نی 6ماهس 😍میوه ام خشک کن نازک نازک ببر بذار تو سینی

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2706