1822
1823
عنوان

من رانندگی بلد نیستممممم

140 بازدید | 17 پست

خانوما من اصلا تا حالا پشت ماشین نشستم و هیچی بلد نیسم امروز جلسه اول اموزشمه یجورایی تو رانندگی خنگممم یادم میره مدام چیکار کنم

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  

سوال پزشکی داری؟

همین الان از بیش از 500 پزشک متخصص آنلاین سوالت رو بپرس

1825

اصلا نگران نباش خیلیا اولش اینجورین ولی وظیفه مربیت اینه ک کامل بهت اموزش بده رانندگی خیلی اسونه .ب امید خدا. موفق میشی ایشالااااا

من فکر میکنم خدا همیشه دوست داره سورپرایزمون کنه😍درست موقعی ک بیخیال میشی و نا امید آرزوتو براورده میکنه🥰🥰برای سلامتی تو دلیم صلوات میفرستی؟🤭🙈🌹

من مربیم آقا بود.خیلی ناشی  و بد رانندگی میکردم...تا اونجاییکه اقاهه در و دستگیره و  سقف و دو دستی میچسبید..یه روز بهم‌گفت شرمنده من دیگه نمیتونم باهات بیام مربیتو عوض کن..ولی الان موفقم ..جوری که نمیتونم ماشینو ببرم از پارکینگ بیرون😶☹

به نظرم یه مربی خیلی خوب بگیر..

طرف خرج عمل بواسیرشو گذاشته تو بورس..حالا هر دفعه که میشینه یاد سقوط بورس میفته..😶             یکی دیگه خرج عمل دماغشو گذاشته تو بورس.الان نه پول داره نه قیافه😶
مثلا چقد؟ من در حد خیلییییی کم بلدم

مثلا همین که بدونی دنده یه و دو و سه و چهار چه جوریه ،گاز و ترمز و کلاج بدونی ،خیلی مبتدی نباشی که مربی بخواد از صفر شروع کنه خیای خوبه ،بعضی ها اصلا  نمیدونن باید چکار کنن ،مربی باید از بیس کار شروع کنه 

تو جات تو شاه نشین قلبمه.....
مثلا همین که بدونی دنده یه و دو و سه و چهار چه جوریه ،گاز و ترمز و کلاج بدونی ،خیلی مبتدی نباشی که م ...

من با دنده یک جایی ک هیشگیییییی نبود نشستم نهااایتش دو چند روز دیگم اموزش شهرم شروع میشه 

واسه خونه دار شدنمون لطفا یدونه صلوات بفرستین ممنون عزیزان 💜💜💜💜
من مربیم آقا بود.خیلی ناشی  و بد رانندگی میکردم...تا اونجاییکه اقاهه در و دستگیره و  سقف و ...

در این حد موفق 😁اتفاقا من یه جلسه اضافه با یه آقا برداشتم حتی طریقه بردن ماشین رو پل و پارکینگ و بهم یاد داد ،طوری که از روز اول این همه سال هر خونه ای بودیم خودم ماشین میبرم‌ تو پارکینگ 

1846
من با دنده یک جایی ک هیشگیییییی نبود نشستم نهااایتش دو چند روز دیگم اموزش شهرم شروع میشه 

کلا تو آموزش شهری زیاد نمی زارن با سرعت بری ،مگه جلسه اخر یه جای خلوت‌ مربی اجازه بده سه و چهار بری ،بلید خودت بعدا تمرین کنی 

در این حد موفق 😁اتفاقا من یه جلسه اضافه با یه آقا برداشتم حتی طریقه بردن ماشین رو پل و پارکینگ و به ...

اون مربی اقاهه خیلی گیر میداد....

اتفاقا من همون دفعه اول قبول شدم...ولی اصلا اعتماد به تفس ندارم☹😔😔😔😔

طرف خرج عمل بواسیرشو گذاشته تو بورس..حالا هر دفعه که میشینه یاد سقوط بورس میفته..😶             یکی دیگه خرج عمل دماغشو گذاشته تو بورس.الان نه پول داره نه قیافه😶
در این حد موفق 😁اتفاقا من یه جلسه اضافه با یه آقا برداشتم حتی طریقه بردن ماشین رو پل و پارکینگ و به ...

واای خوش به حاات حتمن ریلکسی

من استرسی ام.الان ۷ ساله گواهینامه گرفتم.اوایل بچه نداشتم می نشستم رانندگیمم خوب نبود زیاد.بچه دار که شدم میترسیدم الانم ترس و احتیاطم زیادتر شده.یه معضلمم پارکینگه😞 تمرینم میکنم اما بازم سخته برام یکم.پارک دوبلم برام مشکله

واای خوش به حاات حتمن ریلکسی من استرسی ام.الان ۷ ساله گواهینامه گرفتم.اوایل بچه نداشتم می نشستم ران ...

باور میکنی ما اکثرا تو ساختمون دوتا ماشین داریم ،برای همین ماشین اضافه هارو تو حیاط میزاریم آقایون ساختمون کمترین جا و بدترین جا رو می زارن برای من خیالشون راحته من‌پارک میکنم‌

باور میکنی ما اکثرا تو ساختمون دوتا ماشین داریم ،برای همین ماشین اضافه هارو تو حیاط میزاریم آقایون س ...

چن وقته گواهینامه گرفتی؟ شخصیتن ریلکسی؟

من استرسم جلوی عملکرد خوب رو میگیره

1826
چن وقته گواهینامه گرفتی؟ شخصیتن ریلکسی؟ من استرسم جلوی عملکرد خوب رو میگیره

۱۰ ساله ،آره اصلا استرس نمی گیرم راحتم ،حتی اگه خاموش میکردم اوایل اصلا استرس نمیگرفتم ریلکس اول ضبط و خاموش میکردم ،بعد استارت میزدم اصلا عجله نمی کردم

۱۰ ساله ،آره اصلا استرس نمی گیرم راحتم ،حتی اگه خاموش میکردم اوایل اصلا استرس نمیگرفتم ریلکس اول ضبط ...

من کلن استرسی ام...فک کن اگه خاموش کنم همش جوش میزنم پشت سریم چه فکدی میکنه دربارم😐برا پارک کردنم همینطور همش نگران نگاه اطرافیانم😥

من کلن استرسی ام...فک کن اگه خاموش کنم همش جوش میزنم پشت سریم چه فکدی میکنه دربارم😐برا پارک کردنم ه ...

اینجوری بدتره ،چون همش فکر میکنی زیر ذره بینی، مثلا اگه ۲۰ ثانیه ماشین پشتی ت صبر کنه چه اتفاقی میفته ،