2726
از دستش روانی شدم  اول صبح بیدار میشن پیام صوتی فحش برام میذاره

ایشونم نیاز با روانپزشک داره

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

نفرینش نکنیا؟من پدرشوهرمو 2 مرتبه نفرین کردم.خدا میدونه هر 2 بارم گرفت،خیلی حس بدیه. شما که دیگه شوهرته

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از دستش روانی شدم  اول صبح بیدار میشن پیام صوتی فحش برام میذاره

واقعا😯😯 پس اون نیاز به روانپزشک داره، اخه چرا

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
نفرینش نکنیا؟من پدرشوهرمو 2 مرتبه نفرین کردم.خدا میدونه هر 2 بارم گرفت،خیلی حس بدیه. شما که دیگه شوه ...

منم شوهرمو هر دفه نفرین کردم لنگ لنگون برگشت خونه ی نگاه ب من کرد چن تا فحش زیر لب داد😂

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه
بدم میاد ازش 3 ،4ساله دارم تحمل میکنم  یهو سر یه چیز مسخره و الکی فحاشی میکنه و داد تو خیابون& ...

چرا جدا نمیشی

یاحداقل نمیرین روانشناس تا حال زندگیتون خوب بشه؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
چرا جدا نمیشی یاحداقل نمیرین روانشناس تا حال زندگیتون خوب بشه؟

صبح خواسم بدم مشاوره 

اولا شهری که منو اورده مشاور نداره رفتم نبود

دوما 

اول صبح فحش داد پام بی حس شد بدنم درد میکنه از ناراحتی

منم شوهرمو هر دفه نفرین کردم لنگ لنگون برگشت خونه ی نگاه ب من کرد چن تا فحش زیر لب داد😂

خودشم میدونه آره؟  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2706