2737
2734
عنوان

کسی میتونه بجام قرآن بخونه؟.

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  ببخشی   شما که هوشبری هستین   میشه درموردش بگین  چطوره  حقوقو   وکارش  واینا و   هوشبذی بهتره یا اتاق عملو پرتوشناسی  ؟      امروز  نتایج اومد  هوشبری اوردم اخه

2731
سلام  ببخشی   شما که هوشبری هستین   میشه درموردش بگین  چطوره  حقوقو   ...

سلام عزیزم...مبارکت باشه

من ترم ۳هستم

کار هوشبری بیشتر تو اتاق عمل در کنار متخصص بیهوشی

حقوقشم بالای۲-۳تومن

و خیلییی خیلیییی بهتر از رشته ی پرستاریه

سلام عزیزم...مبارکت باشه من ترم ۳هستم کار هوشبری بیشتر تو اتاق عمل در کنار متخصص بیهوشی حقوقشم با ...

مرسی خدا خیرت بده    اخه دوستام یا  گفتن بیکار میمونم  یا میگفتن  حقوقم  بالای ۶ با اضافه کاریه    منم دیوونه شده بودم            باز ممنون که کمکم کردین      

2738
سلام عزیزم...مبارکت باشه من ترم ۳هستم کار هوشبری بیشتر تو اتاق عمل در کنار متخصص بیهوشی حقوقشم با ...

ببخشی   میتونم اگه موقع دانشگاه   سوالی درمورد درسام و...داشتم سوالات جزیی بپرسم   ازتون؟   واصلا  برا انتخاب واحد   چن روز دیگه   باید چکار کنم   وچطوره انتخاب واحد؟シ

ببخشی   میتونم اگه موقع دانشگاه   سوالی درمورد درسام و...داشتم سوالات جزیی بپرسم ...

بله عزیزم حتما بپرس...

ترم اول دانشگاه خودش براتون انتخاب واحد میکنه فقط ب شما برنامه کلاسی میده و میرید سر کلاس می شینید