2737
2734
عنوان

کیا بچه مدرسه ای دارن بیان

161 بازدید | 31 پست

از کی شروع میکنید براشون خرید مدرسه؟؟کیفو اینا

یبار دیگه اشتباه کن، دوباره به چشمام نگاه کن:) یادت باشه نگاهتو دوست داشتم، اولین اشتباهتو دوست داشتم...یادت باشه نگاهمو دوست داشتی، آخرین اشتباهمو دوست داشتی🩶

من گرفتم واسه دخترم شنبه رفتیم باهم 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببخشید میشه بگید بچه هاتون کلاس چندم میرن؟؟

یبار دیگه اشتباه کن، دوباره به چشمام نگاه کن:) یادت باشه نگاهتو دوست داشتم، اولین اشتباهتو دوست داشتم...یادت باشه نگاهمو دوست داشتی، آخرین اشتباهمو دوست داشتی🩶
2738
پایه چهارم چجوریه بچه ها.چی سخت تره مهم تره؟

اعداد اعشاری رو بهشون یاد میدن چهارم

وای میشه عکس بدی از خریدا من خیلی دوست دارم

عزیزم الان خونه مامانمم امشب مراسم داریم روستانون شرمنده درخواست میدم بهت اومدم خونم واست عکس میگیرم 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
بچه ها پایه ی سوم خودکار دارن؟؟؟؟؟

نه راهنمایی بیشتر از خودکار استفاده میشه ابتدایی مداده

2706