2726

مشکل من با همسرم سکوت و رفتارهای خاصشه. هروقت باهاش صحبت میکنم هیچی جواب نمیده. دعوا میشه ساکته کلا  هر چی بگم هیچی نمیگه میگه جوابی ندارم برات. بار بعد که مشکل دوباره پیش میاد میگه خسته نشدی از بحث تکراری. مشاوره هم نمیاد میگه خودت برو من دیوونم مگه.

هربارم بیرونه بهش زنگ میزنم همش میگه باشه قطع  کار دارمو نمیگه کجاست. ولی خانوادش زنگ بزنن وقتشونو داره و بهشون دقیق آمار ميده. من چکار کنم با این مرد ؟

وقتی صحبتی نمیکنه مشکلات فقط جمع شدن  هم  حل نمیشن.

راهکار لطفا بدین. 

زیاد رو موخش نرو شاید زیاد بحث میکنی یا غر میزنی خسته شده ازت 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

شايد زياذ گير دادي

براش يك نامه بنويس مشكلاتتو بگو البته هي ننويس من كه فلان من بهمان ...من خوبم ...من ال كردم تو بدكردي و... هي مقصر خطابش نكن

بگو اين مشكلات وجود داره مال هردومونه هردوهم به يك اندازه توش دخيل هستيم هروقت اماده بودي بگو باهم راجع بهشون حرف بزنيم

بعدم اصلا راجع بهش حرف نزن هيچ كاريم نكن به روي خودتم نيار رفتارتم چندروزي مهربون وخوب باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودت برو مشاور بهت ميگن چيكار كني از دستش 

بچسب به خودت و هرچي هم مشكل داري توش سعي كن خودت حل كني حل نشد يا از راه تو حل شد اعتراض كرد بگو الان ديره همون اول بايد حرف ميزدي

اره زیاد بحث میکنم. چون هر چی بخوام نمیخره تا دعوا شه بعد میخره

منم شوهرم خیلی آرومه بحثمون میشه حرف نمی نه ناراحته حرف نمیزنه عصبیه حرف نمیزنه .شاده حرف نمیزنه ولی من جوشیم اما سعی میکنم زیاد نرم رو اعصابش 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
شايد زياذ گير دادي براش يك نامه بنويس مشكلاتتو بگو البته هي ننويس من كه فلان من بهمان ...من خوبم .. ...

از خوبی و  سکوت من بدترین سواستفاده  میکنه آخه. بچه  ماهه رو دستمه هیچ کاری نمیکنه کمکم. بچم شدیدا بغلیه اصلا نمیمونه یه لحظه حتی دستشویی به زور میرم. اون تا بیدا میشه بهترین صبحونه و غذا رو میزاره میخوره به منم یه لقمه تعارف نمیکنه . لجم میگیره دعوا راه میندازم میگه میخواستی بخوری خودت میرفتی بر میداشتی.