2726

توی پونزده هفته هستم

جفتم سر راهیه باید پاهامو بالا نگه دارم که بره بالا ولی وقتی رو به بالا میخوابم شکمم نبض میزنه راحت نیستم تا الان همش به پهلوی چپ میخوابیدم خطر نداره؟

خواهش میکنم دعا کنین برام 🥺🥺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بزار بالای مبل 

همین کارو میکنم اتفاقا ولی راحت نیستم اصلا

همش دلم میخواد به چپ بخوابم در عذابم توی این وضعیت

میگم نکنه همین رو به بالا خوابیدن و پا رو روی مبل گذاشتن خطر داشته باشه

به پهلو بخوابم جفت میره بالا؟ اگر آره که همش توی این وضعیت دلم میخواد باشم

من براي خونرساني ب جفتم دكتر بهم اسپرين داده بود البته مشكل من با شما فرق داشت من مسموميت بارداري داشتم

خداياخودتدخترم را،فاطمي و زينبيبگردان  براي حاجت دلم يه صلوات بفرستيد❤️
همین کارو میکنم اتفاقا ولی راحت نیستم اصلا  همش دلم میخواد به چپ بخوابم در عذابم توی این وضعیت ...

منم تو 15هفته جفتم اومد پایین خونریزی داشتم دکتر بهم شیاف داد استفاده کردم فقط دراز کش بودم پاهام بالا نداشتم خداروشکر الان پسرم سه سالشه

منم‌جفتم پایین بود؛ امپول و شیاف استفاده کردم و استراحت 

۲۶ هفته که جنین وزن گرفته بود ؛ جفتمم رفته بود بالا

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
منم تو 15هفته جفتم اومد پایین خونریزی داشتم دکتر بهم شیاف داد استفاده کردم فقط دراز کش بودم پاهام با ...

خدا حفظش کنه برات عزیزم جوانی و موفقیت هاش رو ببینی 

من تا پایان هفته سیزده شیاف استفاده میکردم واسم قطعش کرد دیگه هم بهم نداد

منم‌جفتم پایین بود؛ امپول و شیاف استفاده کردم و استراحت  ۲۶ هفته که جنین وزن گرفته بود ؛ جفتمم ...

خدا بچه ت رو سالم و صالح بهت ببخشه و برات حفظش کنه عزیزم این حرفا خیلی منو آروم میکنه

خدا حفظش کنه برات عزیزم جوانی و موفقیت هاش رو ببینی  من تا پایان هفته سیزده شیاف استفاده میکرد ...

مممنون عزیزم انشالله بچه رو سالم تو بغلت بگیری نگران نباش منم فقط ی بسته که بهم داده بود رو مصرف کردم دیگه تو انومالي که رفتم گفت خوبه رفته بالا

2706