2737
2734
عنوان

دیگ پول پای کرم پودر ندید . با این چنتا راهکار

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 47 پست

دوستای گلم جواب همه سوالاتتون رو میدم راهکار هارو بزارم

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

اصلا به کرم پودر خوب با قیمت مناسب معرفی کن تا ما بریم ازین کارا باهاش بکنیم

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راهکار سوم :

حالا ما میخوایم کرم پودرمون یکم از پوشش کم بشه و اون حالت گریمی و سنگین رو نداشته باشه رو صورتمون

باز کمی از کرم پودر رو بسته ب میزان استفاده روی صورت بریزید روی دستتون  و با کمی کرم مرطوب کننده مخلوط کنید .با این روش هم کرم پودرتون هم نرم تر و بلندبول تر میشه هم از کاورش کم میشه .

حالا شما ب جای یک کرم گریم سنگین یک کرم پودر سبک با کاور معمولی دارید 😊

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
اصلا به کرم پودر خوب با قیمت مناسب معرفی کن تا ما بریم ازین کارا باهاش بکنیم

حتما گلم . تو تاپیک بعدیم میخوام چنتا کرم پودر عالی معرفی کنم

2731

راهکار چهارم :

دیدید بعضی وقتا میریم مهمونی یا عروسی بعد از سه چهار ساعت کرم پودر از روی صورتمون پاک میشه؟؟؟

از بین میره؟؟

یا روی پوستمون کیکی میشه؟؟

اینجا شما ب همون چند روش بالا کرم پودرتون رو با اسپری فیکس کننده ارایش مخلوط کنید و با خیال راحت ساعت ها از دوام بالای کرم پودرتون لذت ببرید .

این مشکل فک کنم مشکل هممون هست

جون از اونجایی که کرم پودر های دوام بالا قیمتای سرسام اوری دارن و شاید بعضیا درتوانشون نباشه شما با یه اسپری فیکس میتونید کارتون رو راه بندازید

این راهکار خیلی به درد کسایی میخوره ک پوست صورتشون چرب هست و منافذ  دارن .

راجب ماسکهای خونه ایی تاپیک بزن گلم منو هم تگ کن من اهل کرم پودر نیستم من تاالان فکر میکردم کرم ...

چشم توی تاپیکای بعدی میزارم 

هستید بقیش رو هم بزارم؟

2738

راهکار من برای کرم تو عروسی و خرید

عروسی کرم پودر خوب

خرید ضد آفتاب 

راستش من اهل آرایش نیستم و حوصله این قاطی کردنا رو ندارم

دو سه تا کرم پودر خوب بهم معرفی کنید 

که خطوط چهره و روزنه های پوستم رو بپوشونه

پوستمم سفیده 

میخوام رنگ پوستم تغییر نکنه

کرم پودر قبلیم که راضی بودم آرت دکو بود

حتما گلم . تو تاپیک بعدیم میخوام چنتا کرم پودر عالی معرفی کنم

باتشکر از لطف شما

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍
راهکار من برای کرم تو عروسی و خرید عروسی کرم پودر خوب خرید ضد آفتاب  راستش من اهل آرای ...

چشم حتما . 

یه تاپیک دیگ میخوام بزنم اونجا دوستان مشکلاتشون رو بگن و من جواب بدم

راهکار پنجم :

گاهی وقتا ما جای جوش و لک رو صورتمون داریم و کرم پودری ام ک داریم کاور معمولی رو به پایین داره

با این راهکار شما کرم پودرتون رو به یه کرم گریم  تبدیل کنید 🤷‍♀

مقداری کرم پودر روی دستتون

مقداری کانسیلر بهش اضافه کنید (هر نوع کانسیلری که توی خونه دارید )

این باعث میشه که پوشش کرم پودرتون دو برابر بشهن

عزیزای دلم ب زودی برای جوش و لک و ترک های پوستی و ... همه و همه ماسک های خونگی معرفی میکنم تو تاپیکا . هرمشکلی دارید بپرسید ☺❤

2706