2737
2734

سلام😊❤️

بچه ها همیشه کرم پودر مشکل همه ماست

گاهی وقتا رو صورتمون چرب میشه

گاهی وقتا اون  پوششی که میخوایم رو نداره

گاهی وقتا میخوایم بریم خرید یا سرکار نمیخوایم کرم پودری رو استفاده کنیم ک مخصوص ب گریم و کاور بالایی داره  

و...

از این قبیل مشکلات

خب اول از همه خودم رو معرفی کنم من دریا هستم  و  مدرک گریم دارم و پیش سرکار خانوم سامر خزدامی و سمیه حبیبی اموزش دیدم

ممنون میشم که مسخره ، توهین و شوخی نکنید😊

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

امروز پنج تا راهکار میخوام بدم ک شاید به درد خیلیامون بخوره و از این راهکارا بتونیم استفاده کنیم و دیگ لازم نباشه کلی پول بدیم برای کرم پودر و اخر نتیجه مطلوب رو نداشته باشیم

آهان اگر دوست داشته باشید من چندتا کرم پودر خوب و ارزون قیمت رو که در سطح برند جهانی هستند و خودم استفاده کردم و راضی ام رو هم بهتون معرفی کنم

همراه با ماسک های خونگی که مخصوص جوش و لک و ترک های پوستی و  شفاف سازی و...عیره هستند هم بگم بهتون  در تاپیک های بعدی 😊

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کرم پودر دائمیه حتما

نه عزیزم 

2731

اولین کاری که میخوایم بکنیم میخوایم یکم کرم پودرمون رو براق کنیم . حالا اول بگم کرم پودر براق و شاین کجا استفاده میشه ؟!

کرم پودر شاین معمولا برای مجالس مهمونی و عروسی استفاده میشه . البته تو  روزای تابستون هم کرم پودرای شاین حسابی رو مد هست و یه ارایش لوکس به حساب میاد ... حالا ما نمیخوایم واسه هرجا کلی پول کرم پودر بدیم اخرم نتیجه ای نداشته باشیم 😟

اولین کار این هست که شما یک مقدار از کرم پودرتون رو روی دستتون یا صحفه سیلیکونی یا شیشه ای ک در دسترس دارید بریزید ☺

بعد کمی از هایلایتر یا سایه های براقی که در دسترستون دارید بردارید

(اگر هایلایتر مایع استفاده میکنید اندازه دوتا عدس رو کرم پودرتون بزنید"بسته به میزان کرم پودری که برای صورتتون استفاده میکنید میتونید اندازه رو کم و زیاد کنید" حالا باهم مخلوط کنید 😊)

(اگر از سایه ها و هایلایترای پودری استفاده میکنید با یک براش ابرو کمی از سایه تون رو خورد کنید و بریزید رو کرم پودرتون )

میتونید بزنید به صورتتون و استفاده کنید 😊❤️ اینجوری شما یه کرم پودر مات رو به یک کرم پودر شاین تبدیل کردید  .

2738
امروز پنج تا راهکار میخوام بدم ک شاید به درد خیلیامون بخوره و از این راهکارا بتونیم استفاده کنیم و د ...

بیصرابه منتظرم

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

راهکار دوم:

خب دوستای عزیزم گاهی وقتا ما میخوایم بریم دانشگاه . سرکار . خرید و یا یک عصرونه و دورهمی ساده که نمیخوایم یه ارایشی داشته باشیم که خیلی تو چشم بیاد و میخوایم نچرال تر باشه پوست صورتمون . یا اصن کرم پودر خریدیم اوردیم خونه میبینیم کرم پودر شاین و براقی هست و ما میخوایم اونو مات کنیم

به همون روش اول اون مقداری ک کرم پودر میزنید رو صورتتون رو بریزید روی دستتون

حالا کمی از پنککتون رو با همون براش ابرو خورد کنید و بتراشید و و بریزید رو کرم پودرتون  و مخلوط کنید با هم دیگ

با پودرای خالص  که همون پودرای فیکس هستند هم میتونید اینکار رو انجام بدید

این روش نه تنها پوشش کرم پودرتون رو زیاد میکنه بلکه شما یه کرم پودر مات دارید 😘

اولین کاری که میخوایم بکنیم میخوایم یکم کرم پودرمون رو براق کنیم . حالا اول بگم کرم پودر براق و شاین ...

من زیر پوستم کلی دونه چربیه جوش نیس و معلوم نیست تو اینه از نزدیک میبینم فشار میدم چرک سفید میاد بیرون

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2706