2733
2734
عنوان

سفره نذری

327 بازدید | 7 پست

سلام به همه

من مادرم بشدت مریض بودن و یک روز خیلی دلم گرفت و گفتم برای شفا ایشون یک سفره نذری میندازم و من همیشه به حضرت فاطمه زهرا توسل میکنم و هیچ وقت خداروشکر بی نصیب نبودم، الان خواستم بندازم دیدم شرایط و اداب داره درصورتی ک من فکر میکردم یک بار میندازم و ب اندازه وسع طعام میزارم ، الان دیدم که باید تا 3 یار تمدید بشه، بنظرتون با توجه به فکر خودم میتونم سفره بندازم یا باید هر چه گفته شده سفره بندازم، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

به نطر من نذری با توجه به نیتی که اون لحظه تو دلت میکنی خیلی از رسم و رسومی که الان گذاشتن من دراوردی هستش که مثلا رو فلان سفره نذری باید فلان وسایل باشه و تمدید شدنش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فدای شما  دیدم نوشته باید حتما کاچی باشه ، شما اینجور انداختن؟

نبابا.کاچی مخای  چکار.من چنباری  رفتم  سفره حضرت  زهرا حضرت رقیه  حضرت زینب همچین  چیزی نبوده  فقط  اش وشله زردوپنیر وسبزی  ونان روغنی  بوده 

فقط حیدر امیرالمومنین است

عزیزم خودتو درگیر قید و بند نکن هرچی دلت میگه همونو انجام بده.همون اندازه که وسعت میرسه مطمئن باش ائمه به نیت دلت نگاه میکنن نه به چیزی که تو سفره نذری پهن میکنی.ایشالله قبول باشه التماس دعا

اللّهم عجّل لولیک الفرج والعافیه والنصر🙏🙏
2738