2737
2734
ببین اگر ظاهر و جعبه ش و اینا با کیفیته ینی جنسش خوبه  تو گوگلم بزن ببین چی میاد.  نخواس ...

میدونم چیز  خوبیه اقوام برام اوردن اما باهاش رودربایستی دارم

چشم اگه نزدم میدم به تو😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ندارم همچین کسی رو

برویه داروخونه بپرس دکترداروسازشون کی میاد یا هستش که یه سوال دارویی داری بعد ازش بپرس به همین سادگی به همین خوشمزگی

چه هوایی … چه طلوعی!جانم …باید امروز حواسم باشدکه اگر قاصدکی را دیدم آرزوهایم رابدهم تا برساند به خدا …!به خدایی که خودم می‌دانم!به خدایی که دلش پروانه ست …و به مرغان مهاجرهر سال راه را می‌گوید !و به باران گفته ست باغ‌ها تشنه شدند …!و حواسش حتی به دل نازک شب بو هم هست!که مبادا که ترک بردارد …!به خدایی که خودم می‌دانم چه خدایی … جانم …!
2738

کرم شب مارک سیکس هست...

بعداز شستن و تمیز شدن کامل صورتت میزنی رو پوست یا لایه نازک بعدش میخوابی فردا میشوری...

سه بار درهفته استفاده کن.‌

جوانساز..بازسازی وترمیم کننده پوست صورت.ضدچروک وسفت کننده اس..

گیاهیه .و موادمضرنداره..

قیمتش به پول ما حدود۲۰۰تومن هست

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
باووشه میسی😙

فدایت 

مبارکت باشه سوغات عجیب😊😁

چه هوایی … چه طلوعی!جانم …باید امروز حواسم باشدکه اگر قاصدکی را دیدم آرزوهایم رابدهم تا برساند به خدا …!به خدایی که خودم می‌دانم!به خدایی که دلش پروانه ست …و به مرغان مهاجرهر سال راه را می‌گوید !و به باران گفته ست باغ‌ها تشنه شدند …!و حواسش حتی به دل نازک شب بو هم هست!که مبادا که ترک بردارد …!به خدایی که خودم می‌دانم چه خدایی … جانم …!
2706