2733
2734
عنوان

چله زیار ت عاشورا

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 61 پست
https://t.me/joinchat/DHcrGUOaGf_Clo1B_LOQ-g اینه عزیزم . ولی خواستی چله عاشورا به روش حق شناس بگی ...

پست هامو خوندی؟؟همه شو؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://t.me/joinchat/DHcrGUOaGf_Clo1B_LOQ-g اینه عزیزم . ولی خواستی چله عاشورا به روش حق شناس بگی ...

میگه دسترسی بهش امکان پذیرنیست

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
کامل نخوندم عزیزم 

پست هامو بخون تورو خدا بگو چیکارکنم؟؟

2728
میگه دسترسی بهش امکان پذیرنیست

لینک رو بفرست به یه نفر بعد ازونجا برو توش میاره 

بره منم همینجوری بود فرستادم به یکی بعد از اونجا رفتم

هر کی یه تقدیری داره خدایا خودت تقدیرم رو بخیر بگردون🙏
سلام گلم. برای پریودی میخوام نائب بگیرم نمیدونم بهش بگم چیکارکنه؟ و اینکه اگه روز شروعش چهارشنبه نبا ...

عزیزم این گروه که برات فرستادم فقط برای ایام عادت هستش که تو میری به مدیر گروه میگی که برای چند روز میخوای و اسمتو میگی بهش اسمتو میزاره تو لیست که مثلا ۷ روز برات بخونن بعد اینکه کسی که نائب میشه نمازاشو باید اول وقت بخونه و گناه نکنه و همه شرایطه چله رو رعایت کنه فقط خودت باید هرروز صدقه به نیت سلامتی امام زمان بدی

عزیزم این گروه که برات فرستادم فقط برای ایام عادت هستش که تو میری به مدیر گروه میگی که برای چند روز ...

باشه عزیزم. فقط میشه صدقه ی چی غیرپول باشه؟

در ضمن خودت هم باید اون موقعی که نائب گرفتی مراقبهدکنی مثلا گناه نکنی و غیبت نکنی و اهنگ گوش ندی گفتن اگه از چهارشنبه شروع بشه بهتره ولی میتونی از روزهای دیگه هم شروع کنی 

2738
باشه عزیزم. فقط میشه صدقه ی چی غیرپول باشه؟

نمیدونم  🤔 ولی میتونی مثلن بره یه ماهو جمع کنی و یه دفعه بدی آدرس کانال آیت الله حق شناس رو دارم برلت میفرستم الان اونجا خیلی ها حاجت روا شدن 

عزیزم این گروه که برات فرستادم فقط برای ایام عادت هستش که تو میری به مدیر گروه میگی که برای چند روز ...

تلگرام من اصلا جون نداره

در ضمن خودت هم باید اون موقعی که نائب گرفتی مراقبهدکنی مثلا گناه نکنی و غیبت نکنی و اهنگ گوش ندی گفت ...

اگه نتونستم برم توگروه اگه به مامانم بگم نائب شه. باید بش بگم چیکارکنه دقیق؟

یه ت ل گ ر ا م دیگه نصب کن بره من آذین گرام هست

میشه لینک شوبفرستی؟

اگه نتونستم برم توگروه اگه به مامانم بگم نائب شه. باید بش بگم چیکارکنه دقیق؟

آره عزیزم باید بهش یاد بدی که چجوری بخونی مامانت اگه بخواد نائب بشه نباید گناه کنه و نمازاشو اول وقت بخونه 

2706