2410
2553
عنوان

چله زیار ت عاشورا

262 بازدید | 61 پست

به روش حق شناس تورو خدا هرکس اطلاع دقیقی داره بیاد

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
چیو میخوای بدونی عزیزم روشش ک مشخصه 

سلام گلم. برای پریودی میخوام نائب بگیرم نمیدونم بهش بگم چیکارکنه؟ و اینکه اگه روز شروعش چهارشنبه نباشه و اوله شروعشو نائب انجام بده میشه؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی نیاز دارم. توروخدا هرکی بلده جواب بده 

2456
چیو میخوای بدونی عزیزم روشش ک مشخصه  

روشش رو میدونم. منتها میخوام برای پریودی نائب بگیرم .نمیدونم نائب دقیقا باید چیکارکنه؟؟و اینکه ایا میشه اول شروعش رو نائب بگیره ادامه شو من؟ 

نائب باید نمازهای واجب مو هم بخونه؟ 

عزیزم اونطور ک من شنیدم هیچ کس نباید برات انجام بده فقط خودت 

چاره ای جز قرص خوردن نداری 

چهارشنبه باشه بهتره 

عزیزم هیچکس نباید بفهمه شما این چله رو انجام میدی جز اعضا خانوادت اگر خواهر داری بگو خواهرت یا مادرت سجد و نماز بخونه ی خانومی اینطوری خونده بود زمان پریودی ب پسرش اشاره میکرده ک نماز لخونه نماز میخونده بقیشو خود خانوم میخونده و سجدشو پسرش میخونده 

شما نائب از غیر خانواده بگیری میفهمه دیکه شما این چله رو گرفتی

بنظرم بذار پریودیت تموم بشه 

تموم شد از فرداش شروع کن ب خوندن تاریخ پریودی بعدیت میدونی دیگه چند روز قبلش قرص بخور ک عقب بندازی تا اخر چله بخور اینطوری بهتره ب نظرم 

خوندی التماس دعا برای منم دعا کن ی بخت خور نصیبت بشه

یا اینک میتونی پول بدی ب کسی ک واقعا میدونی اهل گناه نیست و... کلا اون انجام بده ب نیتت و خودت هم تو اون ندت گناه نکنی 

2714
عزیزم اونطور ک من شنیدم هیچ کس نباید برات انجام بده فقط خودت  چاره ای جز قرص خوردن نداری  ...

میخوام به مادرم بگم .برام نمازشو بخونه. منم قصد داشتم قرص بخورم..

میدونی دقیقا چی شده...

ببین من ۷مرداد پریودشدم. 

واسه اینکه ماه بعد یعنی شهریور پریود نشم از۲۳مردادقرص خوردم البته چله ام معمولی بود. 

تا اینکه ۹ شهریور ی جوری شد ک مجبور شدم هم نیت مو بزرگتر کنم هم بجای چله معمولی حق شناس بردارم.از ۹ شهریور حق شناس برداشتم . دیروز خواستم ب یکی یاد بدم. اشتباه کردم و لو رفتم ک خودم چله م. و باطل شد. ولی چون دیروز چهارشنبه بود باز ازاول شروع کردم  به خوندن.

قرصمم میخوردم. با دیشب ۲۳روز بود فک کنم ک قرص خوردم. امروز صبح حدود ساعت۹ خون دیدم. اعصابم خرد شد. 

حالا گفتم برای ازاین ب بعدم ب مامانم بگم نائب شه. اون ی شهر دیگه ست داره امروز میاد اینجا. یکی دوروز میمونه میره

بنظرم بذار پریودیت تموم بشه  تموم شد از فرداش شروع کن ب خوندن تاریخ پریودی بعدیت میدونی دیگه چ ...

دوتا حاجت دارم. یکی شو میتونم صبر کنم تا بعد از پریودیم شروع کنم. اما بخاطر اون یکی نیتم..یک ساعتم یه ساعته یه روزم یه روزه برام.

نائب صلواتی بگیر گروه داره اگه خواستی بگو بفرستم برات

بفرست گلم

البته فقط برای وقتی که پریودی هستش

عزیزم الان پریودم. ولی دیروز شروع کرده بودم امروز باطل شد

عزیزم الان پریودم. ولی دیروز شروع کرده بودم امروز باطل شد

https://t.me/joinchat/DHcrGUOaGf_Clo1B_LOQ-g

اینه عزیزم .

ولی خواستی چله عاشورا به روش حق شناس بگیری به کسی به جز اهل خونه نگو چون باطل میشه

ان شاالله حاجت روابشی عزیزم

هر کی یه تقدیری داره خدایا خودت تقدیرم رو بخیر بگردون🙏
2706