2726
عنوان

دکتر تغذیه خوب تو تهران

32 بازدید | 3 پست

سلام دوستان میشه لطفا یه دکتر تغذیه خوب که رفتین یا تعریفشو شنیدین بهم معرفی کنید

خدای بزرگم با تمام قلبم منتظر معجزه های دیگه ات هستم چون الانا دیگه وقتشه دست بکار بشی میدونی که روشون حساب کردم🤗🤗🤗پی نوشت :بزرگترین معجزات خداوند برای من دو تا دختر گل و سلامتی و آرامشه

کسی نمیشناسه

من خودم ۶ سال قبل پیش دکتر کیمیاگر رفتم بینظیر بود کارش حیف که الان به رحمت خدا رفتن

خدای بزرگم با تمام قلبم منتظر معجزه های دیگه ات هستم چون الانا دیگه وقتشه دست بکار بشی میدونی که روشون حساب کردم🤗🤗🤗پی نوشت :بزرگترین معجزات خداوند برای من دو تا دختر گل و سلامتی و آرامشه

این حجم از کم محلی بی سابقه است کلا باید برم از این سایت هر چی میپرسم هر چی تاپیک میزنم کسی نمیاد 🙄🙄🙄🙄 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728