2733
2734

خواهش میکنم اگر تجربه دارید بگید

توی پونزده هفته هستم میره بالا یا نه؟ استراحت باید در چه حد باشه من سر کار میرم😢😢😢😢😢

فک کنم بره بابا

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نگران نباش گلم

منکه سقط نداشتم هم جفتم سرراهیه

من استراحت مطلقم

به تجویز دکتر.

دکترت چیزی نگفته؟

از دسشویی فرنگی استفاده کن،پله بالا پایین نکن.وسایل سنگین بلند نکن.موقع عطسه و سرفه هم مراقب باش.

هفته هامون یکیه.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
منظورت جفت قدامی هست ؟ برای من هم جفت جلو بود اصلا هم استراحت نداشتم مشکلی هم پیش نیومد شکر خدا

نه بابا کاش قدامی بود سر راهی یعنی جفت رو دهانه رحمه برای من قسمتیش روی دهانه رحمه

2738
نگران نباش گلم منکه سقط نداشتم هم جفتم سرراهیه من استراحت مطلقم به تجویز دکتر. دکترت چیزی نگفته؟ ...

گفته نزدیکی ممنوع کار سنگین نکن از پله بالا پایین نکن

ما طبقه دومیم آسانسور هم نیست هر روز دارم میرم سر کار نمیدونم چه غلطی کنم بر سر کار یا ول کنم؟ 

نه بابا کاش قدامی بود سر راهی یعنی جفت رو دهانه رحمه برای من قسمتیش روی دهانه رحمه

اصلا به هیچ وجه نزدیکی نداشته باش

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
سر کار نرم؟ دارم روانی میشم

دکترت چی گفته؟بمن گفت فقط روزی یه ربع پیاده روی مجازی.کلا دراز کش

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
گفته نزدیکی ممنوع کار سنگین نکن از پله بالا پایین نکن ما طبقه دومیم آسانسور هم نیست هر روز دار ...

چند ماه مرخصی بگیر

استرس نداشته باش

هورمونهایی که تو استرس ترشح میشن خوب نیستن.

2706