1421
1389

این تایپیکو گزارش بزنین بترکه واستون دعای توسل میخونم خو 🐣 فقط هرکی زد لایکی چیزی کنه بفهمم یا اسمشو بگه تا دعا خوندنی اسمشو بگم 🐣یه دنیا تشکر خدا امواتتونو رحمت کنه 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3202513/یه-دیقه-میاین-اسکرین?postId=103679938

من زدم😊

السلام عليك يا اباعبدالله 🖤🏴 شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1401
یه دنیا ممنون گلم اسمتو بگو تو دعام بگم 🌹

فاطمه

السلام عليك يا اباعبدالله 🖤🏴 شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
اقا امام حسین یارو یاورت حتما دعات مبکنم عزیزه دل 

ممنونم عزيزم😍😘

1394

گزارش زدم واسه تاپیکت، لطفا برای امضام مخصوص دعاکن 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزار بار شکرت که منم مامان شدم، عزیزم لطفا نینی هام رو خودت سالم وصحیح، 9ماهه دیگه بزار بغلم، دوستت دارم 💜 بجه ها لطفا برای سلامتی تو دلی هام  یه صلوات بفرستید 
گزارش زدم واسه تاپیکت، لطفا برای امضام مخصوص دعاکن 

ای جاانم حتما عزیزه دل بابامم تو هیاته هرشب غذا میپزن میدن میگم سره دیگ. دعا کنه وو به مداحام بگه همه چشم انتطارارو دعا کنه و اولاد سالم و صالح بده 😘

ای جاانم حتما عزیزه دل بابامم تو هیاته هرشب غذا میپزن میدن میگم سره دیگ. دعا کنه وو به مداحام بگه هم ...

ممنون دوستی خدا خیرت بده ودل پاکت همیشه شاد باشه 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزار بار شکرت که منم مامان شدم، عزیزم لطفا نینی هام رو خودت سالم وصحیح، 9ماهه دیگه بزار بغلم، دوستت دارم 💜 بجه ها لطفا برای سلامتی تو دلی هام  یه صلوات بفرستید 
1403

گلم واست گزارش زدم

خدایا دیگه خسته شدم،خودت کمکم کن تا منم طعم مادر شدنو بچششم و این انتظار لعنتی تموم بشه😔       دوستای گلم لطفا واسه اینکه دامن منو همه منتظرا سبز بشه یه صلوات بفرسین😘🙏
1331