2726
عنوان

دلم ازش گرفت😓😥

483 بازدید | 32 پست

من دیشب حالم بد شدو براثر پهلو درد شدید بیمارستان رفتم همه چیز جنینم خوب بود و وقتی سونو گرفتن معلوم شد کلیه راستم پر از سنگ های ریز و درشته 

بعد همسرم خیلی خیلی ناراحت بود جوری که یادش رفت به خانوادش که اینجا نیستن و رفتن بیرون شهر زنگ بزنه مادرش زنگ زد و گفت که چه خبرو فلان و اینا شوهرم گفت دستم بند بیمارستان بود هول شد گفت چیزیت شده گفت نه( فلانی) بردم بیمارستان و بهش گفتن سنگ داره اصابم براش خورده گفت خببببب عیب نداره گفتم چی شده😣خیلی ناراحت شدم فکر کردم الان ناراحت میشه و میگه گوشیو بهش بده یا یه چیز دیگع

بچه ها شوهرم اصلا طرف خانوادش نیست این زنگ زدناهم بخاطر پدرشه که حالش خیلی بده و مریضه دلش براش میسوزه مگرنه ازشون بیزاره😕

حالا به شوهرم گفتم مامانت چقدر ناراحت شد طفلی اصلا انگار خودش مریض بود😒الکی گفتم بهم زنگ زد خندید و گفت امکان نداره😂

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم خیلی ناراحت شدم😔😔 امیدوارم زود حالت خوب شه درد سنگ کلیه خیلی وحشتناکه

خداناراحتی نده بهت فداتشم خیلییییی اینقدر گریه میکنممممم

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
ایشالله قسمت خودش

نمیدونم دوست ندارم نفرینش‌کنم فقط ناراحتم از دسشون😧

اره میشناسمت عزیز در جریانت هستم بخاطر سنگ کلیت ابو حتمن بجوشون بخور هندونه زیادبخور

مرسی فداتشم حتما وای خیلی درد داره من ترسیدم گفتم یه وقت خدایی نکرده زایمان زودرس نباشه

خداناراحتی نده بهت فداتشم خیلییییی اینقدر گریه میکنممممم

گریه نکن نی نی اذیت میشه تو غصه بخوری

سعی کن مایعات زیاد بخوری امیدوارم هرچی زودتر سلامتیتو بدست بیاری

از خالت هم ناراحت نباش من یه خاله دارم اونم عزرائیل بازی زیاد دراورده مطمئنم یه روزی چوبشو میخوره

من به خواهرزادم حس مادری دارم نمیدونم اینا چرا اینجورین

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
مرسی فداتشم حتما وای خیلی درد داره من ترسیدم گفتم یه وقت خدایی نکرده زایمان زودرس نباشه

ن خدا نکنه عزیزم

برا منم دعا کن ک زودتر این روزا بگذره نی نی رو بغل بگیرم

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
گریه نکن نی نی اذیت میشه تو غصه بخوری سعی کن مایعات زیاد بخوری امیدوارم هرچی زودتر سلامتیتو بدست بی ...

هییی خواهرررررر اینا اول بامن خوب بودن تا فهمیدن شوهرم عاشقمه و میخواد بیاد خواستگاری من شدم دعاگری که پسرشونو جادو کرده😂😂😂

خو تو  دوس نداری تو نفرین نکردی ک من دوس دارم من نفرین کردم

😂😂😂باج مرسییی عشقم

2706