2410
2553

کیلیپس گنده ها

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

گلپونه های ایرج بسطامی 😢

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پنجــــــره پنجره پنجــره ها

وا شده روی عاطــــفه ها

بوی ماه مهر میده🍂🍃🍁

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2720
یاد اهنگ هم اتاقی افتادم 😑اصنم ربطی ب این نداشتا😅

اتفاقا منم یه زمانی عاشق اهنگ هم اتاقی بودم..یادش بخیررررر.😪😪😪

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭

دلم هوای اول پاییزو کرد😢😢😢😢😢صبحا از خواب پا بشی 😢😢توراه مدرسه😢سرکلاس درس خواب بیاد.بو کنی به کتابا واییی حالم گرفته شد

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2714
پنجــــــره پنجره پنجــره ها وا شده روی عاطــــفه ها بوی ماه مهر میده🍂🍃🍁

باز آمد بوی ماه مدرسه  

بوی بازیهای راه مدرسه🤓

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

دوستان دوستان در جشن خوب شاخه های سبز و شااد 

همچو گل های بهاری دلتان پر خنده باد

عییییید آمد و عید آمد 

باز فصل ....آمد

میگذرد رهگذر از کوچه هاااا

همینا یادم بود 

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
دلم هوای اول پاییزو کرد😢😢😢😢😢صبحا از خواب پا بشی 😢😢توراه مدرسه😢سرکلاس درس خواب بیاد.بو کنی به ...

دلم میخواد😢کلا همه چیزه بچگیامون باحال بود

اواسط شهریور‌باچه‌شوروشوقی‌میرفتیم‌خرید وسایل‌مدرسه‌ولباس فرم

باچسبای رنگی کتاب جلد میگرفتیم امان ازاون روزی‌که کمی چروک‌میشد یا هوا میرفت زیرش اونقد باناخن میکشیدیم روش تا یا صاف بشه ویا درنهایت پاره میشد😂😂😂

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤
2706