2726

جدیدا خیلی میشنوم از اطرافیانم هم پیش اومده باردار بودن ولی دوسه ماه اول پریود میشدن کسی ازشما براش پیش اومده؟من سه تا بی بی چکم هاله انداخته ولی بعد از چهار روز لکه بینی امروز خون اومد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره مامان من..تا۲ماهگیش پریود میشد..واس همین۳ماهگیش فهمید حامله ست..الان داداشم ۲ سالشه

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢

فكر مي كنم خيلي نادره. اونايي هم كه ميگن پريود شده ن در حد يكي دو تا پد و كم بوده قطعن. وگرنه مثلن با اون حجم از خونريزي كه يكي مث من داره معده م هم مياد بيرون، جنين كه جاي خود داره!

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي

اگه خون ریزیت کمه و غیر طبیعیه و تو فامیل نزدبک داشتیداحتمال بارداری وجود داره ولی یه خانم دکتر گفت پنجاه درصد باردارریا خود به خود سقط میشه بدون اینکه طرف بفهمه باردار شده

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

عزیزم هیچ کس تو بازداری پریود نمیشه . به هیچ عنوان چون تخمکی تولید نمیشه که آزاد شه رحم ضخیم شده و تخمک بارور و نگه داری میکنه. اونا خونریزیای دوره ایه که به هر دلیل هست مثل جفت پایین و یا قدامی.رحم دو شاخ یا خیلی کوچک یا سپتوم دار.و ... من خودم تا ۵ ماه خونریز

ی داشتم

اره منم شنیدم

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
من ماه اول كه باردار بودم پريود شدم بزاي همين فكر كردم باردار نيستم ماه دوم كه نشدم ازمايش دادم و م ...

خوب شدید بود یا فقط لک؟؟

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
2706