2726

خدا بگم چیکارتون نکنه انقدر اومدم تایپیک های جنی و خوندم و بعضیا گفته بودن جن ها تو حموم هستن و فلان ترسیدم .

امروز رفته بودم حموم داشتم سرمو میشستم چشام بسته بود همش حس میکردم جنا تو حموم هستن ترسیده بودم نمیتونستم چشامو باز کنم انقدر جیغ زدم مامانم اومد گفتم همینجا وایسا تا چشامو باز کنم دست مامانمو گرفته بودم.   تازه بازم شک کرده بودم میگفتم نکنه الکی میگه صدای مامانم و در میاره چشامو باز کنم یهو جن ببینم. خلاصه که گریه ام درومده بود ... 

کرم وجودم نمیزاره نیام تو تایپیکهای جنی اخه چیکار کنم دست خودم نیس😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😂😂😂

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

فقط میتونم بگم خودتو کنترل کن .. همچین چیز ساده ای دست خودت نباشه کلات پس معرکس

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

یا خدااا.بچه جنی شد رف پی کارش..خب عزیزم نرو تو اون تایپیکا برا چی میری میخونی.من میترسم نمیرم هیچوقت

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

وای خذا من الان تو چله تابستون ازترس همین جنا دوهفته هست سرماخوردم شدیییید

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
2706