1421
1411
عنوان

اهالی سایت📢📢📢آمارگیریه👀

9481 بازدید | 1484 پست

حوصلمون سررفت بیاین این جا بحث آزاد ☺️

خوشگلا و جذابا کامنت بذارن😍

مهربونا لایک کنن😊

زشتاهم تاپیک و ترک کنن😒

🧜‍♀️💜پری هستم عشق همتون💜🧜‍♀️                       

😏

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

با اجازه اسی عزیزم

سلام.. دوستم جنین 40 روزش سقط شده و کورتاژ کرده اما کورتاژ کامل نبوده طفلی سه بار تو  4 ماه عمل کرده حالا دکترا گفتن بچه دار نمیشی دیگه / طفلی 28 سالشه و بچه اولش هست خیلی داغون شده . جنین خودش سقط شده . حالا من میگم خدا شافی و شفا دهنده است ازتون میخوام براش دعا کنید و   14 تا سوره حمد به نیت 14 معصوم برای اینکه حالش خوب بشه و بتونه باردار بشه بخونید . خدا خیرتون بده  ایشالله . 14 تا سوره  حمد به نیت سلامتیش و بار دار شدن دوباره  به اسم سوزان  بخونید . ممنونم.

1390

دلا !  خو کن  ب تنهایی  ک از تنها بلا خیزد ........

شب بخیر 🤗

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1394
1427

رمان هفت کچلانو بخونید😁خیلی باحاله. من امروز شروع کردم تا اینجا جالب بود

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!

😘

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍
1331