2726
عنوان

تورو خدا بیاین کمکم کنید

205 بازدید | 21 پست

۱۲شهریور موعد پریودم بوده

از روز ۱۰ کمی خون تو ترشحاتم دیدم بعدش دیگه سفید شدن تا روز یازدهم که دوباره کمی لخته دیدم و تا امروز هنوز مثل قبل شروع نشده فقط ترشحاتم خونیه

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

دوتا لیوان آویشن وسه تا لیوان زعفرون خوردم هنوزم پریود نشدم چکارکنم؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فردا هم اینارو بخور میشی  اولین بار تاخیر داشتی؟ یا کلا اینجوری هستی؟

اصلا تاخیر ندارم تازه ۲.۳ روز جلو میندازم

ترشحاتم فقط خونیه اصلا یه پد هم خونی نشده

من باردار بودم چند روز لکه بینی بعدش پاکی وبعد بی بی چک مثبت

توروخدا دعا کنین پریود بشه

نمیدونم شوهرم چرا اینقدر استرس داره از خواب وخوراک افتادیم

اصلا تاخیر ندارم تازه ۲.۳ روز جلو میندازم ترشحاتم فقط خونیه اصلا یه پد هم خونی نشده

اگه باردار نباشی حتما کیست داری

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
اگه باردار نباشی حتما کیست داری

کیست علایم دیگه ای نداره؟

درد شکم  رحمت سرده؟

درد شکم که اصلا نداشته وندارم

یه هفته ای هم میشه که عسل وسیاهدونه میخورم سردیجاتم حذف کردم

درد شکم که اصلا نداشته وندارم یه هفته ای هم میشه که عسل وسیاهدونه میخورم سردیجاتم حذف کردم

اگه رحمت سرد باشه پری با لکه بینی شروع میشه

اول یه بی بی بزن ببین باردار نیستی

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
2706