2726
عنوان

ملت رد دادن آیا؟

205 بازدید | 16 پست

این مامان آگرین که شوهرش چند روزه فوت کرده بر اثر برق گرفتگی، ورداشته با فی لتر اسنپ چت استوری گذاشته که چشماش مژه دار بیفته و دورش برق برق بزنه و میگه حرمت نگه دارید سرزنش نکنید من با زور دارو سرپام 😐آیا طبیعیه تا این حد وابستگی به مجازی؟ مدام هم فیلمای لختی پختی از خودشو شوهرش داره میزاره و الکی میگه پیج دست خواهرمه ولی کپشن ها از زبون خودشه 

پیجشون آگرین فمیلی 

فقط خواهشا فالو نکنید تا به هدفشون نرسن که همین چند روز دویست کا فالوور زیاد کرده بعدش با تبلیغ نونش تو روغنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوش به حال خودم که اینستا ندارم 😁

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

شاید زنده باشه شوهرش

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

واقعابه چه هدفی میخوادبرسه دوست عزیز؟؟

ستون زندگیشوازدست داده،ایشون اگه فیلمای سالگردازدواجشون وگذاشت توضیح هم دادن که بخاطراین بوده میخوان باعشق وخاطرات شوهرشون زندگی کنن

بدبین نباشید،،شایدصورتش وضع درستی نداشته که اینطوردرآورده،واقعاسخته سخت،،باحرفامون زخمشون وبازنکنیم

یِ جاییٖ خودَمُ جاگُذاشْتَمْ کِ حتّیٰ اونْجارَمْ گُمْ کَرْدَمْ.
اصولا زن عزادار از عشق چهرش قاعدتا باید بی‌حال باشه

چرا شما قضاوت میکنی اخه شاید هی بهش دایرکت میدن کامنت میذارن ک خوبی چطوری اون نمیتونه ۲۰۰ هزار نفرو یهو بذاره کنار ک اینم ی نوع بی احترامیه مجازیه

انقد همو قضاوت نکنیم

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺

من که اینستا ندارم فقط از بچه های اینجا شنیدم دربارشون

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2706