2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آبجی جونم من ی ذکری بلدم واسه حاجت هام یا مشکلات میگم ،روزی صد مرتبه تا حل شه ، آقامم با این ذکر فرستادن رفت سرکار الحمدلله .

اما اگ میخوای حتما چله باشه ، برای حاجات بزرگ و مهمات 

چله زیارت عاشورای حاج آقا حق شناس خیلی عالیه . 

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2738
چه طوری ختم چله آیت الله حق شناس؟

چله آیت الله حق شناس یک مجموعه اعمال عبادی فردی است که شامل ۴۰شب زیارت عاشورا و دعا ونمازحاجتو....پشت سرهم هست که منجر به حاجت روائی قطعی است و کلید حل مشکلات بخت گشائی ازدواج مشکلات خانوادگی روحی روانی شفاو...است این عمل قابل نیابت هست اگه نائب خواستین بنده در خدمتم بنده واعظ مجالس زنانه ام

اعمال نیابتی ازقبیل چله حق شناس  زیارت عاشورا و دوره قرآن و... نائب میشم 
شما ها م چله حق شناس گرفتید اصلا غیبت نکردید؟اگه چند باری غیبت کنیم چی میشه؟

انجام واجبات و ترک محرمات خیلی مهمه آبجی ، غیبت گناه هست و یک گناه چله رو باطل میکنه باید از اول شروع بشه

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

برا رسیدن به عشقم صلوات نذر کردم به نیت چهارده معصوم ١۴ روز هر روزم ١۴ دور تسبیح درست بعد تموم شدنش به عشقم رسیدم حاجتای دیگه هم از صلوات نتیجه گرفتم خیلی معتقدم بهش

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
چله آیت الله حق شناس یک مجموعه اعمال عبادی فردی است که شامل ۴۰شب زیارت عاشورا و دعا ونمازحاجتو....پش ...

ممنونم

اینقدر حاجتم واسم مهم که دوست دارم خودم انجانش بدم 

فقط متاسفانه نمیدونم چطور

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
چله آیت الله حق شناس یک مجموعه اعمال عبادی فردی است که شامل ۴۰شب زیارت عاشورا و دعا ونمازحاجتو....پش ...

آبجی جونم عذر میخوام میگم اما چله ی زیارت عاشورای حاج آقا حق شناس اصلا شب نیست ، از طلوع آفتاب  تا غروب آفتاب فرصت انجامش هسن . 

نماز هدیه و نماز زیارت داره ، نماز حاجت نداره . زیارت عاشورا داره و الله اکبر . شرط مهمش انجام واجبات و ترک محرماته یه نماز قضا ی گناه چله رو باطل میکنه .

شما ک میگیری چطور نمیدونی عزیزم !

انجام واجبات و ترک محرمات خیلی مهمه آبجی ، غیبت گناه هست و یک گناه چله رو باطل میکنه باید از اول شرو ...

بقیه رو که دقیق رعایت میکنم فقط غیبت کردم اون غیبتو هم  روزایی ک نایب داشتم ک خودم پریود بودم،

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
ممنونم اینقدر حاجتم واسم مهم که دوست دارم خودم انجانش بدم  فقط متاسفانه نمیدونم چطور

در سایت سرچ کن اعمال کامل همراه بادستورالعمل و شرایط نوشته شده 

اعمال نیابتی ازقبیل چله حق شناس  زیارت عاشورا و دوره قرآن و... نائب میشم 
2706