1421
1389
عنوان

من چرا هرچی میگم برعکس میشه؟؟_😐😐

186 بازدید | 36 پست

نشد من یه بار اینجا یه چی بگم برعکسش اتفاق نیفته...

رفتم تاپیک راه کار جوش...گفتم صورتم صافه همون روز جوش زدم😐

میرم ی جا دیگه از رشد موهام مینویسم موهام میریزه😐

میام میگم منو نامزدم خوبیم ...همون روز دعوامون میشه😐

و......

چه خبرهههه واقعااااا😐  

چشات دریاچه نمکه😁

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿

منم مث شما

از شانسمونه

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  اِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَأَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّكَ اگر در آتشم اندازی به اهالی آنجا خواهم گفت که دوستت دارم ...  تیکر بارداری نیست تیکرواس حاجتمه تروخدا دعاکنید تا قبل از تیکر به خواسته ام بریم⁦❤️⁩صلوات⁦❤️⁩

سلامتی👊

برا اینکه امسال بتونم برم کربلا یه صلوات عنایت کنید🌺😍💔          به یادتوهردقیقم حسین    قدیمی ترین رفیقم حسین              .                  .                       السلام السلام ای شهید کربلا ماه روی نیزه ها می کشی مرا💔                       

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

چشم آدم برا خودش شوره

هیچوقت از خودت تعریف نکن

فقط 42 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسم یه صلوات بفرستی😢عاشق تو بودنمردانه ترین قولیست که با تمام زنانگی ام به خودم داده ام💏تیکر تولد دو سالگی پرنسس کوچولوی من👸
1390

😆بعد این برعکس بگو🙄

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها  خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔
1394

ولش کن حالا یکی دوبار پیش اوم‌ده 

مامان من این اعتقادو داره همینم تو زندگیش جذب میشه براش 

من اعتقادم و تلقینم برعکسه همش می گم همه چیز همونی که من می خوام ، اکثر مواردم همونو جذب می کنم، انرزی منفی و بار منفی جذب نکن

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ارگ بم و خشت به خشتم متلاشی ❤️ تو نقش جهان، هر وجبت ترمه و کاشی ❤️(( دوستای گلم لطفا وقتی توی تاپیکی کامنت گذاشتم و راهنمایی کردم ، ریپلای نکنید : واقعا؟؟؟؟؟؟؟، دروغ که ندارم بگم))
1403

وای منم .

من اگه همین چیزایی رو که میگی به زبون بیارم دقیقا برعکس میشه .

صورت من خیلیییییییی وقته جوش نمیزنه .

اون روز به شوهرم میگفتم خدارو شکر چقدر پوستم خوب شده .

دو روز بعد یه جوش زد نوک دماغم . جایی که تو عمرم اصلا جوش نزده بود . تازه هنوز لکش هم مونده 😭😭😭

یا دقیقا راجع موهام گفتم یهو شروع کرد به ریختن در حد کچلی .

ینی خدا منتظره ببینه من چی میگم ، یه ضد حال بهم بزنه 😭😭😭😭

💔اکثر کسانی که مارا رنج میدهند ، رنج کشیده هایی هستند که از زخم های خودشان نتوانستنه اند عبور کنند💔
منم امروز دخترم یکم غذا خورد شب همه رو بالا آورد  کل فرش پر استفراغ شد  

حتما خیلی خوشحال شده بودی 😐اخه ادم تا یکم میاد خوشحالی کنی ی چی میشه درجا بخوره تو ذوقش

1364