1428
1411
عنوان

بیاین ببینم😆

405 بازدید | 43 پست

شما شوهراتونو یا دوست پسرتونو با چه القابی صدا میکنین؟😛😄

بگین ببینم

رو کنین همگی😆

اقایونی که درخواست دوستی میفرستین واقعا درونه من چه چیزی هست که فکر میکنین میشینم درد و دل شمارو گوش میدم  اگه خیلی دلت پره بشین تو دسشویی  

لجباز

جنتلمن

من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1390

سلطان قلبم تو هستي تو هستي😌😌

هيچي كسي در كار نيست😂قبلا ام ك بود اسمشو صدا ميكردم لقب نداشت😂

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  
1376

عزیزم عشقم 🤗

تو انسان باش ! نمیخواهد مسلمان باشی          با خدایت هر روز حرف بزن.                              شکر گذار باش با زبان خودت                          خدا می‌فهمد حرف هایت را.                            نترس خدا بد نیست !!                                    حق کسی را نخور.                                           دلی را نشکن                                                غمگینی را شاد کن.                                         مریضی را مداوا کن.                                       تو به اندازه توانت خوب باش و خوبی کن           بخدا خدا همین جاست                                  در دل تو در افکارت                                        نه در دینت نه در مذهبت نه در نمازت ........       

اینا القابیه ک میتونین بکار ببرین😄😉

قشنگترین اتفاق زندگیم،💝خوب من،💝عشق اول و آخرم،💝سلطان قلبم،💝تو بی نظیری،💝زندگیم،💝همه کسم،💝گل نازم،💝مال خودمی،💝عشقولی من ،💝جنتلمن،💝ضربان زندگیم،💝جیگر طلا،💝عسلم ،💝رزگلم،💝زیبای من،💝هولوی من💝لوسلوسکم،💝شیرین عسل،💝شیرین من،💝ماه آسمونم،💝خورشید زندگیم،💝حضرت والا،💝آقاخوشگله،💝سلطان خوبان،💝هستی من،💝عزیزترینم،💝امیدم ،💝امید زندگیم،💝نیمه ی روحم،💝دلبرم،💝دلربای من،💝شیطونکم،💝جوجو ی من،💝اسم همسر+ جونم ،💝جیگیلی،💝گل همیشه بهارم،💝بستی من ،💝کولوچه من،💝پفک نمکی،💝فینگیلی،💝گوگولی من،💝خوش ذوق من،💝نازگلم،💝مرد من ،💝یکی یدونم،💝پیشی من،💝ژوژه ی من(جوجه من)💝

مِخلَبونم(مهربونم)،💝پدر بچه های آینده،💝مرد رویاهام،💝گرمی زندگیم،💝همدمم،💝فرشته سیبیلو،💝مونسم،💝رئیس،💝مهندس،💝سرورم،💝سایه سرم،💝حضرت همسر،💝حاجی،💝آقاییم،💝ژلوفن من💝،نور چشمم،💝خوش استایل من،💝شاهزاده ام،💝میپرستمت💝،دُردونه💝،ولی من،💝سرپرست من،💝متخصص💝،بهترینم 💝،دوماد مامانم،💝تنها فکرم💝،قلبم،💝سلیقه ی خودم💝، همنفسم💝،بودو نبودم،💝دلیل بودنم💝،تنها انتخابم💝،دنیای من💝،کسایی ک شوهرشون واسشون میخونه(حنجره طلا)💝تکسوار دلم💝تک تیرانداز قلبم💝سرو بی همتایم💝شاه بیت غزل هایم💝شاه قلبم 💝شاه دلم💝نور چشمم💝شاهزاده سوار بر اسب سپید من فقط تویییییی (کشدار همراه با عشوه😉😄💃)

اقایونی که درخواست دوستی میفرستین واقعا درونه من چه چیزی هست که فکر میکنین میشینم درد و دل شمارو گوش میدم  اگه خیلی دلت پره بشین تو دسشویی  

خیلی زیاده

مثله کله گردالویی 😂😂😂😂😂

جوجه

و چیزایی بقیه میگن

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
1427
اگه شوهر کنم صداش میزنم دو دول طلا    

😂😂😂وای خدا

1364