2726
عنوان

میترسم

238 بازدید | 17 پست

😣من شیش  ماهمه باردارم درد واژن خیلی دارم دکترم امروز گفت باید سونو داخلی بدم .. من از سونو داخلی میترسم تا حالا انجام ندادم . میترسم خیلی دردم بگیره کیا تجربه دارن تو رو خدا بیاین بگین خیلی درد داره اگه نرم چی میشه  بنظرتون درد واژن به خاطر چیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصلااااا نترس اندازه ی یه بندانگشت میکنه تودستگاه اصلا انگارتوهم نرفته خیلی هم دقیق حتماهم برو

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
واقعا ؟؟؟

باورکن من دوباررفتم فک میکردم چیخ رفتم دیدم هیچیی نبود

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706