2737
2734

من احساس ميكنم به شفافيت روزاي اول بعد عمل نميبينم اون موقه انگار با عينك بودم همه چيز و رنگارو شفاف و پر رنگ ميديدم الان اينطور نيستم يه ساله عمل كردم دكترم گف چشات سالمه سالمه 

شمام اينطوري اين؟

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون عادی شده برات   دیگ مث اون روزا شفاف احساس نمیکنی  منم همین چن روز میش یک سال prk کر ...

اخه روزايي ك عينك ميزدمو يادم مياد خيلي همه چي پررنگ بود بعد عملم هم يه مدت اينطوري بود تو چكاب ميري هرسال؟

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
من بعد یکماه دیدم کامل و شفاف شد.من پی آر کی کردم

من بعد دوهفته

منم همینطور بودم تازه من تار میدیدم  بعد یک سال خوب شد دکتر همش میگفت ورم داره واقعا هم همینطور ...

الان چطوري مياي تو گوشي يني چند ساعت؟چشات اذيت نميشه؟

الان چطوري مياي تو گوشي يني چند ساعت؟چشات اذيت نميشه؟

من الان ۸سال هست عمل کردم مال خیلی وقت پیشه اون موقع تازه  عمل کرده بودم زیاد به تلویزیون و مونیتور نگاه نمیکردم خیلی رعایت میکردم 

2738
اخه روزايي ك عينك ميزدمو يادم مياد خيلي همه چي پررنگ بود بعد عملم هم يه مدت اينطوري بود تو چكاب ميري ...

ن نرفتم اصن فقط رفتم لنز پانسمانمو برداشت  معاینه کرد گفت عالیه گفت ماه دیگ بیا دیگ نرفتم