2737
2734

سلام دوستان میخام بگم بهتون الکی بکسی خوبی بیش از اندازه نکنید ما دوسال پیش خونه بابام رو یک طبقه اش رو با هزینه ۱۵میلیون ساختیم و قرار شد تا موقعی که پولمون تموم شه اونجا بشه کارگاه خیاطی چون خودشون توانایی ساخت نداشتن اما خیلی دوست داشتن دو طبقه باشه خونشون

در کل هم همسر من هرچقدر فک کنین بهشون میرسه از نظر غذایی پول دستی کمک و دکتر بردن والدینم و...

حالا دیشب خواهر کوچیکم  ک ۲۱سالشه ادعاش رفته بالا که اهای ما آسایش نداریم واز اینجا برین دگ پولتون تموم شد ماهی یک تومن کرایه باید می‌دادین همون میشه و چرا پول قبضا رو نمی‌دین درصورتی ک ۵نفرن و کارگاه مگ چقد مصرف آب هست و.... با کمال وقاحت با من و همسرم صحبت کرد انگار که ما داریم سرشون کلاه میزاریم متاسفانه پدر مادرم فوق العاده مظلومن و بی زبون از خواهرام میترسن بس ک پروان اینا

حالا بنظرتون من چیکار کنم برم از بابام امضا بگیرم ک پس فردا نزنن زیرش یا نه؟

نظر لطفا

چند سال خواننده خاموش بودم حوصله نداشتم عضو بشم دراین‌حد ریلکسم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی گوشی ک‌الان دستشه مال همسرمه ولی انقد پرویه میگم بیارش بروی خودش نمیاره

خیلی بی ادب شده بنظرم با کسی دوست هست و‌بهش خط میده

2731
2738

تاوقتی پدر مادرت هستن به حرف خواهرت بها نده منم مشابه شما هست وضعیتم خونه بابام طبقه بالا نیمه ساخت بود و ماهم چن میلیون خرج کردیم و نشستیم الان شاید سه ماه هست دومدیم اینجا بعد داداشم تازه زن کرفته با نیشوکنایه میگه خالی کنید ک چی زنشو ببره اونجا درحالیکه تو ساخت خونه نه پولی کمک کرد نه جانی درحالیکه شوهر من هم مالی پول داده هم جانی مثل یه کارگر کار میکرد البته من زیاد  حرفای برادرم رو جدی نمیگیرم چون کسی پشتش نیس 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
یعنی چی تا وقتی پول ما تموم میشه قرار بود اونجا باشیم ؟

ینی مثلا با اون پول پیش ماهی ۳۰۰بدیم بفرض مثال تا تموم شده ۵سال اینا

تاوقتی پدر مادرت هستن به حرف خواهرت بها نده منم مشابه شما هست وضعیتم خونه بابام طبقه بالا نیمه ساخت ...

دقیقا نظر شما چیه ما چیکار کنیم

عنوانت منو یاد اون انداخت  بیش از اندازه وارد زندگیم شده بود  به اسم کمک و محبت  خ ...

ای بابا ناراحت شدم امیدوارم بزودی یادت بره و شوهرتم خوب شه

2706