2726

حلوا برا پنجاه نفر میخوام درست کنم تا شصت نفر ،بنظرتون شش لیوان آرد چقدر شکر بزارم هشت تا خوبه آخه زیاد شیرین خوشم نمیاد خیلیا میگن دو برابر شکر بزنم و چقدر آب بزنم؟ ،آرد نون سنگک خریدم تو نت خوندم اولین بارمه استرس دارم حلوام بد شه 

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خوب میخورم.

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2728

با شیره انگور درست کن 

واسه من خیلی دعا کن قبول باشه🍀

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

یکی که بلده بگو بیاد کمک ات...

من حلوا هویج زیاد درست کردم...دست تنها سخته

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
مرسی ولی بلد نیستم😭

با شیره خیلی راحته اول ارد و یه مقدار تفت بده بو خامیش بره بعد روغن اضافه کن باز یه مقدار تفت بده بعد شیره رو اضافه کن و هم بزن  به اون اندازه ای که رنگش خوشگل بشه و مزه اش خوب بشه بعد چند دقیقه هم خاموش کن تو گوگل سرچ کن یا اینستاگرام قشنگ توضیح داده

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

اندازه هاروبلدنیستم ولی واسه خودمون درست میکنم خیلی خوب میشه اردوتفت میدم رنگش ه کم تیره شه بعدزعفرانوباقندمیسابم میزارم دم میکشه بعدابومیزارم جوش میادشکروگلاب وهل اصافه میکنم اردم که خنک شدصافش میکنم که گلوله نداشته باشه بعدروغن حیوانی یاروغن مایع باکره هرکدوم دوست داری بااردقاطی کن خوب هم بزن گلوله نشه بعدشربتواضافه میکنم کم کم ولی تندتندهم میزنم گلوله نشه بعدش زعفرانواضافه میکنم هم میزنم اگه روغنش کم بودبازبهش اضافه میکنم دراخرهم توظرف میریزم وصاف میکنم بعدباقاشق تزیین میکنم

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
اندازه هاروبلدنیستم ولی واسه خودمون درست میکنم خیلی خوب میشه اردوتفت میدم رنگش ه کم تیره شه بعدزعفرا ...

ممنونم از لطفت 🙏

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...
2706