2733
2739

من خصوصیت اخلاقیم اینه که بسیار منظمم. کارامو اگه زیاد باشه برنامه ریزی می کنم تا تموم بشه و همیشه هم موفق بودم چون برنامه داشتم . کلا خانواده ی با برنامه ای دارم . 

به جاش یه شوهر دارم که کلا بیخیاله . بیخیالیش به این صورت که حتی کارای روزانه شو اگه بهش نگی میگه یادم رفت و انجام نمیده . سال۹۶ فارغ التحصیل شده ولی بعد از دو سال هنوز پایان نامشو نگرفته 

مادرشم سر این قضیه خیلی حرص میخوره و از من میخواد من هولش بدم . من خیلیا رو تو زندگیم واقعا هول دادم به سمت جلو ولی این آقا رو نمیتونم .

واقعا خسته شدم . کلافم . عصبیم . از میزان منظم بودن خودم کم کردم تا لااقل کمتر حرص بخورم. روانشناس رفتم تا حالم یکم بهتر شد ولی این اقا داره جون من و مادرش رو به خاطر این کاراش با هم میگیره . خیلی موقعیتهای شغلیا از دست داده چون نه قشنگ درس خونده براش نه کارای پایان نامش رو انجام داده تا کار براش درست بشه( اگه پایان نامش درست میشد از طرف کارپدرش میرفت سر کار) واسه گرفتن حقوقشم الان من حرص میخورم کم مونده من زنگ بزنم به رئیسشون بگم پس کی حقوق ما رو میدی از بس شوهرم بیخیاله

شما بودین چیکار می کردین چه راهکاری می دادید؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

چی بگم والا 

یخورده خرج بتراش واسش جوری ک از پسش بر نیاد شاید ی فرجی بشه نمیدونم شایدم وضع مالیش خوبه تاثیری نداشته باشه اینم والا من از اینجا حرص خوردم خدا ب دادت برسه ولی باهاش هرجورس ک شده ب هر طریقی جدی برجورد کن نمیشه ک اینجوری زندگی کردن خیلی سخت میشه

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

اووففف لومدم ببینم بقیه چ راهكاری دارن . من هنوز سه ساله ازدواج كردم بیخیالی شوهرم منو دققق داد.همین هفته ی پیشم زدم ب سیم اخر ب خونوادش گلگی كردم اونام طرف منو گرفتن مامان ك میگفت تو بیخیال باش انقد حرص نخور . 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم والا  یخورده خرج بتراش واسش جوری ک از پسش بر نیاد شاید ی فرجی بشه نمیدونم شایدم وضع مال ...

وقتی پول نداره به جای اینکه به رئیس بگه حقوق منو بده از کارت باباش کارت به کارت میکنه😐

قهر کردم دعوا کردم صحبت کردم با ارامش با دعوا ولی فایده نداره 

به خانوادش گفتم مادرش طرف منو میگیره بنده خدا دلم برا مادرشم میسوزه اینقدر حرص میخوره

2728
وقتی پول نداره به جای اینکه به رئیس بگه حقوق منو بده از کارت باباش کارت به کارت میکنه😐 قهر کردم دع ...

ب مادرشوهرو پدرشوهرت بگو هیچ جوره بهش کمک مالی نکنن بگو بیاین با کمک هم حالیش کنیم زندگی با بیخیال بودن پیش نمیره

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
ب مادرشوهرو پدرشوهرت بگو هیچ جوره بهش کمک مالی نکنن بگو بیاین با کمک هم حالیش کنیم زندگی با بیخیال ب ...

مرسی از راه حلت

ولی رفتار غلطش به خاطر تربیت بد پدر و مادرشه از کودکی هرچی خواسته بهش دادن 

دلم میسوزه که چهار ترمه بدون اینکه بره دانشگاه هم شهریه ثابت میده هم متغیر 

ما اصلا حقوق زیادیم نداریم همونم میدیم واسه دانشگاه چون تا پایان نامه نگیره دانشجو محسوب میشه😔😔

شما دعا کن من صبرم بالاتر بره

مرسی از راه حلت ولی رفتار غلطش به خاطر تربیت بد پدر و مادرشه از کودکی هرچی خواسته بهش دادن  د ...

فدات عزیزم 

خب با کمک خودشون مشکلتو حل کن ان شاالله ک درست میشه غصه نخور ولی حتما از پدرشوهرت بخواه ک دیگه بهش کمک نکنه بگو ک میخوای سرپای خودش بایسته اینجوری بگو نمیتونم باهاش زندگی کنم چون ته بیخیالیه من مردی میخوام ک بتونم بهش تکیه کنم اون عادت کرده واسه رسیدن ب خواسته هاش هیچ زحمتی نکشه نمونه اش همین موضوع دانشگاهش اگه درگیر خرج و مخارج خونواده میشدو هفتش گروهشتش میبود ی تکونی ب خورش میداد ک لااقل مدرکشو بگیره 

2738