2726

دیشب تاپیکم زدم ولی بازم واستون میگم آخر سرم سوالمو میپرسم 

من عقدم بعد صفر عروسیمه

من یه دونه جاری دارم و یه دونه خواهرشوهر

ما رسم داریم واسه نوروز خانواده ها واسه هم کادو بخرن

خانواده من واسه جاری و خواهرشوهرم روسری گرفتن والا خیلی هم گرون و باکلاسم بود درست از اونایی که خودم همیشه سرم میکنم 

ما داریم خونه میسازیم خونمون نیمه کارس فعلا همسایه جاریم هستیم

دیشب رفتم تو خونه خودمون یه سر بزنیم مادرشوهرم هم بود

دیدم لای اون همه گچ و خاک و خل دوسری که ما کادو دادیم افتاده

فکر کنم مادرشوهرم فهمید که اون روسری کادو ماست گفت به جاریم این چیه؟؟؟

جاری گفت کارگره اومده دستمال بیخودی خواسته منم اونو دادم بهش 

منم هیچییییییی نگفتم هیچچچچچچی

بهم خیلی برخورد و ناراحت شدم 

شاید بیاید بگید خب خوشش نیومده و پرتش کرده ولی درست نبود کارش پرتش میداد تو سطل آشغال خودش نه بندازه تو خونه ما لای اون همه گچ و خاک و خل دقیییقا تو خونه من جایی که مطمئنهمن میبینم

بنظرتون گله کنم به مادرشوهرم یا به خودش؟

دوست دارم خودش بدونه من ناراحتم چون تو من بودم و گفت دستمال بیخود واقعا غصم گرفت

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃

ب روی خودت نیار فقطططط فقطططط بی محلی

یا رب بچه لازمم😔😔یارب نظری کن 🔹‏خود خارجیا وقتی یه چیز رو متوجه نمیشن میگن "هَن"بعد تو میگی What ؟؟بهشت زهرای نیویورک خاکت کنن ایشالا😂✋🔸پیاز داغ اینجوریه که تا پای گازی زل میزنه تو چشات میگه نمی‌پزم، تا روتو می‌کنی اونور میگه دیدی حواست بهم نبود سوختم🙄🔹یه جوری عمل زیبایی نکنین که وقتی مُردید ، اون دنیا خدا هم نفهمه کدوم بنده شی😐😑🔸فرض کن ساعت ۹ شب میری مرغ ۳۶ تومنی بخری، وسط راه ۲۰۰ تومنم جریمه میشی! بعد میگن چرا ایرانیا افسرده شدن🚶🏻‍♂️🔹از شرایط ازدواج فقط اصرار فامیلو دارم😀🔸لنت ترمز چقد گرون شده!دوستان خواهش می‌کنم بیاین یه بار متحد باشیمکافیه یه ماه لنت ترمز نخوریمتا ارزون شهکسی از لنت ترمز نخوردن نمرده☺️🔹این ۹۹/۹/۹ دیگه گندش دراومد؛ روی ۰۰/۰/۰ برنامه ریزی کنید. شاید بگید ما که چنین تاریخی نداریم ولی این اشتباهه؛ تحویل سال‌ ۱۴۰۰ می‌شه شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۳:۰۷ و بعد از ۱۳:۰۷ وارد سال ۱۴۰۰ می‌شیم و تا ساعت ۲۴ اون شب ما توی ۰۰/۰/۰ هستیم😏🔸گوینده بخش هواشناسی اخبار شدن هم شغل ایده آلیه. کلا ۳ دقیقه سر ظهر میای اونجا. نگا میکنی ببینی هوا ابریه میگی به نظرم امروز بارش داریم. ناهارم همونجا میخوری میری خونه😐👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه کار عجیبی کرده! من باشم، بیخیال میشم و دیگه هم هیچی براش نمیخرم.

ولی اگه میخوای یه برخوردی نشون بدی، فقط به خودش بگو. نه شوهرت نه برادرشوهرت و نه مادرشوهرتو وارد ماجرا نکن اصلا.

لطفا کامل بخونید که خیلی باادبم تو پست اول گذاشتم براتون😍

من تاپیک دیشبتم خوندم 

کارش فوق العاده زشت بوده 

ولی اگه بری گله کنی دقیقا اونو به هدفش رسوندی

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2706