1464
1411
عنوان

بدون قضاوت .لطفا راهنمایی کنید.

884 بازدید | 109 پست

خانوما من ۲۲ سالمه ۱ ساله عقد کردم ۶ ماه ام‌نامزد بودم شوهرمم دوست داشتم و دارم.

این وسط چند وقته شوهر خواهرشوهرم همش به منظور نگاه میکنه و پی ام میده منم اصلاا نه نگاه میکنم نه محل میدم 

اما‌مشکل اینجاس بعد یه دعوا با همسرم که حتی منم‌زد

یذره دلچرکین شدم نسبت بهش اما بازم میگم‌خیلی دوسش دارم

حالام این اقا همش میاد تو ذهنم با شوهرم‌مقایس میکنم دیوونه دارم‌میشم عذاب وجدان دارم 

ترخدا بدون دعوا و توهین بگید که چیکار‌کنم 

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1436

عزیزم قبل ازدواج باید چشاتو باز کنی و بعد ازدواج ببندیش ! 

کلن برای اینکه زندگی راحتی داشته باشی هیچوقت چیزایی ک داریو با چیزا و کسای دیگه مقایسه نکن و همیشه همسرت رو بهترین بدون. 

و در آخر اینکه خوشت میاد شوهرت تو رو با خانم داداشت مقایسه کنه ؟

دخترکم عاشقتم   
اصلا ازش خوشم نمیاد از مرده  فقط با همسرم مقایسش میکنم  اینم‌خوب یه جور خیانته ولی همش م ...

خیانت که نیست ولی سعی کن بعش فکر نکنی چون اخر و عاقبت نداره 

یه جعبه شیرینی میگیرم میام میکوبونم رو میزتون واسه همه تحقیراتون😳😳😳 من میتونم  حالتونو بگیرم کافیه که یکم تلاش کنم 
1334

اره ی جور خیانته فدات بشم خط ایناتو عوض کن از همه جا بلاکش کن بهشمب گو من زندگیمو دوست دارم خجالت بکش مزاحمم بشی ابروتو میبرم

وقتی نظرت با نظر من یکی نیست ریپ نزن چون نظرت اصلا مهم نیست😹

دقیقا چه پیام هایی میده؟

این خیلی مهمه

چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏
1474

فقط رابطه تو باهاش کم کن و پی ام هاشو جواب نده، در حد قطع رابطه.

توجه نکن به حسّت، از بین میره. نمیخواد گنده ش کنی. خیانت چیه. فکره، میاد و میره. جلوی فکر رو گاهی نمیشه گرفت. احساس گناه نکن. فقط بی توجهی. هم به خودش، هم به فکرش.

1450