2726
عنوان

دادن خبربارداری به همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 38 پست
والا من تا پريودم دير ميشه ميدوعه بي بي چك ميخره فكر نكنم هرگز سورپرايز بشه با من خبر دار ميشه

بهش الکی بگو منفی شده 

میشه برای تو دلیم صلوات بفرستین؟؟😇👨‍👩‍👦‍👦انشالا خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اولین اقدامم بود ولی یه حسی میگفت باهمین اقدام باردارشدم..فرداای موعدم آزمایش دادم که فهمیدم بارد ...

عزیزم خدا براتون حفظش کنه 😍😍😍

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
2728
من ک ندارم ولی شوهر کردم جواب آزمایش میزارم تو غذا🤣🤣مردا شکم دوستن

فکر خوبیه 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
عزیزم خدا براتون حفظش کنه 😍😍😍

قربونت..ایشالله بزودی براشما باشه عزیزم

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
همیشه خودت داشته باش تو خونه ک ی وق بشه نفمه

آره اينم راه خوبيه👍

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
قربونت..ایشالله بزودی براشما باشه عزیزم

مرررررررسی😍😍😍😍

ممنون عزیزم برادرم گاز گرفت آره اگه نی نی نبود میمردم 

منم برادرم چهارده روز بعد مراسمم فوت شد

میشه برای تو دلیم صلوات بفرستین؟؟😇👨‍👩‍👦‍👦انشالا خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه💚
بهش الکی بگو منفی شده 

ميره نگاه ميكنه بعد من 😄

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
دور کمرت یه روبان قرمز ببند بگو واست یه هدیه دارم نه ماه دیگه آماده برداشته رژ قرمز یادت نره

وااای اینجوری که بیچاره همسرم از ذوق میمیره😂😂😂😂😂😂

ولی عاااااااااالی بوود

2706