2726
عنوان

دادن خبربارداری به همسر

491 بازدید | 38 پست

سلاااام 

چجوری خبر بارداریتون رو به همسرتون دادین 

از حس قشنگ اون لحظه اتون بگین 😍😍😍😍😍

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه میخوای بگی شب یه شام توپ بپز ی لباس نینیم بخر کادو کن بهش بده 

شمع یادت نشه

میشه برای تو دلیم صلوات بفرستین؟؟😇👨‍👩‍👦‍👦انشالا خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه💚
من خبر بارداریم با خبر فوت یکی از عزیزام تو یه روز بود یعنی کوفتم شدا. فکر کن سه سال منتظر این نی نی ...

الهی بگردم ولی خب غم اون عزیزم کمتر شده براتون خدارحمتشون کنه

میخوای خبر بدی؟؟؟

خیلی دوس دارم به زودی تجربه اش کنم میخوام ایده بگیرم 😍😍😍😍😍😍

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤

من اولین اقدامم بود ولی یه حسی میگفت باهمین اقدام باردارشدم..فرداای موعدم آزمایش دادم که فهمیدم باردارم..بعد به همسرم از طرف دخترم پیام دادم که بزودی دارم میام پیشتون..البته خلاصه کردم الان..چون بخواست همسرم برا دختر اقدام کرده بودیم

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..

والا من تا پريودم دير ميشه ميدوعه بي بي چك ميخره فكر نكنم هرگز سورپرايز بشه با من خبر دار ميشه

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
خیلی دوس دارم به زودی تجربه اش کنم میخوام ایده بگیرم 😍😍😍😍😍😍

همونی ک بهت گفتم👍

من خبر بارداریم با خبر فوت یکی از عزیزام تو یه روز بود یعنی کوفتم شدا. فکر کن سه سال منتظر این نی نی ...

الهیییی 

خدابیامرزه عزیزتون رو 

خداحفظ کنه نی نی رو براتون 

2706