2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فمنیسم یک حزب هست ک مخالف زن ستیزی و نابرابری جنسیتی هست 

ب کسی ام ک عضو این حزب باشه میگن فمنیست 

قبول دارم اما ن در حد افراطی 

در حدی ک مرد و زن باید حقوق برابر داشته باشن در جامعه . در اصل همون مخالف زن ستیزی هستم 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

نظر خاصی ندارم اینقدر شاخه های مختلفی داره که باید مشخص کنی کدوم نوع دیدگاهش مورد نظرته مثل اینکه بگی نظرت درمورد مثلا زندگی توی اسیا چیه ؟خوب سنگاپور توی اسیاست افغانستانم اسیاست 

اما کلا هسته اولیه اش خوب بود وهست اما مدل رادیکال و افراطیش رو قبول ندارم 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

اگه منظورت معنای اصطلاحیشه یعنی به زن احترام گذاشته بشه موافقم

اما اگر منظورت مکتب فمینیسته باید بگم این مکتب ایرادات زیادی داره وقابل قبول نیست

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

میدونم چیه ولی هر وقت یکی یه چیز جدید توش میگه برای چی بعضی ها مخالفن ؟

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
بهترعزیزم فریب این شعارهای فریبنده را نخوری چون دین ما بهترین حقوق را برای یه خانم درنظرگرفته است حی ...

یعنی مثل اینکه اجازه ی همه ی چی زن دست مرد هست مثل حق طلاق و حق خروج از کشور و بچه و هزارچی دیگه

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
بهترعزیزم فریب این شعارهای فریبنده را نخوری چون دین ما بهترین حقوق را برای یه خانم درنظرگرفته است حی ...

نه گول نخوردم راجبش اصلا اطلاع ندارم 😀

آخه توی اینترنت که میزنی مباحث زیادی میاره نمیتونم بفهمم برای همین اینجا پرسیدم 

2706