2733
2734

کلا بدون دکلره رنگی هست که قشنگ بشه؟؟؟؟

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من کردم خیلی هم ناز شد قهوه ای روی موی مشکی همه هم تعریف میکنن

جدی میگی؟میتونی عکس موهاتو نشونم بدی؟ نمونه میخوان که نشون ارایشگر بدم هرچی گشتم ندیدم

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹

تنوع رنگی نمی تونی خیلی داشته باشی ولی بله با رنگ میتونی هایلایت کنی هر تیکه یا تیکه های مو رو که دوست داشتی رنگ کن ، رو زمینه ی خودت یا زمینه ی رنگ شده ، تیره و روشن دیده میشه و میشه هایلایت

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
تنوع رنگی نمی تونی خیلی داشته باشی ولی بله با رنگ میتونی هایلایت کنی هر تیکه یا تیکه های مو رو که دو ...

مرسی