2737
2734

پسرم ۸ ماهشه اول این ک روزی هزار بار خدارو شکر میکنم ک سالمه بخدا ناشکر نیستم ولی واقعا دیگه گاهی اعصابم نمیکشه 

شبا تا صبح بیداره روزا میخوابه اگرم روز نخوابونمش فقطططط جیغ و غر میزنه روزا فقططططط رو پا میخوابه 

تا بذارم زمین بیدار میشه 

منم چون دیگه اعصابم نمیکشه دوس دارم همش بخوابونمش 

خونم افتضااااااحه ی حموم وقت نمیکنم برم ب هیچیم نمیرسم

ی بیرون نمیتوتم برم هوا بخورم 

ی مهمونی ک میرم انقدر ادیت میکنه و نق میزنه ک دیگه قسم میخورم جایی نرم 

الان محرمه همه میرن هیئت ولی من نمیتونم برم حتی ی وقتایی با ماشین بریم بیرون ی دوری بزنیم انقد نق میزنه و روسریمو میکشه ک ب غلط کزدن میوفتم 

بخدا خیلیییییی خستم 😣 روحیه ام داغونه 

از شوهرم دور شدم حوصلشو ندارم زندگیم بی هدف و کسل کننده و خسته کننده شده 

ی وقتایی دلم میخواد بمیرم 

😢😢 

بچه های شما آرومن؟؟ 

پس کی تموم میشه این اذیتاشون

اگه خوب تا کردی ، نشد !! مچاله کن ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسر منم چند روزه رفته تو نه ماه.ب خدا چشمام میسوزه از بیخوابی.تا میزارمش زمین بیدار میشه.منم خونه و زندگیم داغونه.خودمو ک نگم.همه میگن شدم پیر زن هفتاد ساله.رفلاکس داره.لاغره.ولی به امید اینکه بزرگ میشع تموم میشه،میگذرونم.فقط میگم مریض نشه.عیبی نداره من هرچی بشم

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

همه چی برمیگرده به شانس خواهر😐

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    

منم مث تو دیشب اینقدر نفرینش کردم گفتم به زمین گرم بخوری بخدا ن میتونم یه غذایی بخورم ن میتونم حموم کنم تو دسشویی هم دنبالمه پیش باباشم نمیره اگرمریض بشم نمیوایسته پیش مامانم یا خواهرم که برم دکتر چن وقت پیش رفتم سرم وصل کردم اینقدر مادرم گفت گریه کرده تا اومدم تا نفس نفس میزنه اینقدر وابستست و شیطونه همش باید دنبالش باشی شب تاصب بیداره خواب نداره اصلا الانم روپامه بخدا از زندگی بیزارم

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
2738

پسر منم ۱۴ ماهشه خیلی اذیتم میکنه مخصوصا خواب شبش افتضاحه ۱۰ بار بیدار میشه همش نق میزنه خیلی بد قلقه ولی من عاشقشم میبینم راه میره دلم میخواد جونمو بهش بدم ..به خودم انگیزه میدم بالاخره این روزا تموم میشه مستقل میشه اوضاع همینجور نمیمونه

سلام عزيزم دختر منم همينجوري بود كم كم خوابشو تنظيم كن بزرگ شده بايد عادت كنه و خوابش درست بشه هر روز يكساعت از خواب روزش كم كن و ب خواب شبش اضافه كن سختيش يكي دوروزه ولي بعدش درست ميشه

https://t.me/arosakemashhad  به كانالم لطفا سر بزنيد🌺
حتما ریفلاکسیه بچه ریفلاکسی منم همین بود و هست

چند ماهشع؟پس کی خب میشن

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

بچه ها مگه نوزاد ریفلاکسیا رفلاکسشون بعد دو سه ماه تموم نمیشه😰😰😰😰😰

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
پسر منم ۱۴ ماهشه خیلی اذیتم میکنه مخصوصا خواب شبش افتضاحه ۱۰ بار بیدار میشه همش نق میزنه خیلی بد قلق ...

آفرين منم مثل تو بودم الان دخترم ١٩ماهشه خيلي بهتر شده بهترم ميشم

https://t.me/arosakemashhad  به كانالم لطفا سر بزنيد🌺
2706