2737
2734
عنوان

کدبانوها یه سوال فوری

119 بازدید | 18 پست

فردا آش نذری دارم یهویی شده

پیازام زیادن نمیخوام زیاد روغن مصرف بشه

چیکار کنم چجور سرخ کنم کمتر روغن ببره

ممنون از راهنماییاتون مهربونا

پس بگو قرار بود تو بیاے و من نمی دانستم..اے دردت به جان بی قرارِ پُر گریه ام.. پس‌بگو این همه سال ماه ساڪت من ڪجا بودے؟..حالا ڪه آمدے حرف ما بسیار،وقت ما اندڪ ،آسمان هم ڪه بارانیست...🖤🥀🍂
پیازارو کف تابه بریز روعن کم بریز نمک بزن در تابه رو بزار خودش اب میندازه سرخ میشه

له نمیشن ؟

میخوام چیپسی بشه ها

پس بگو قرار بود تو بیاے و من نمی دانستم..اے دردت به جان بی قرارِ پُر گریه ام.. پس‌بگو این همه سال ماه ساڪت من ڪجا بودے؟..حالا ڪه آمدے حرف ما بسیار،وقت ما اندڪ ،آسمان هم ڪه بارانیست...🖤🥀🍂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من همیشه اینطور درست میکنم

پیازو توی ماهیتابه اهنی یا نچسب میزارم

شعلشو کم میکنم و روشو میزارم ۲دقیقه یکبار بهمشون میزنم

بعدم نمک میزنم

به اب کهه افتاد روشو برمیدارم تا ابش بره بعد روغن میزارم سرخ میکنمش با زرد چوبه

2738
پیازا رو تو ظرف گود سرخ کن بعدم بریز تو صافی روغنش بره!یا اینکه قبلش بزار رو حرارت  ابش کش ...

ممنون عزیزم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

روح مادرتون شاد

همنشین حضرت زهرا باشن ان شاالله🌹✋

اول بریز تو آب جوش یه حوش که خورد آبکش کن سرد که شد سرخ کن .

عه روغن کم میخواد؟

من همیشه اینطور درست میکنم پیازو توی ماهیتابه اهنی یا نچسب میزارم شعلشو کم میکنم و روشو میزارم ۲دق ...

چ جالب ممنون مهربونم

ممنون عزیزم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم روح مادرتون شاد همنشین حضرت زهرا باشن ان شاال ...

ممنونم گلم خداعزیزانتو حفظ کنه نذرتم قبول باشه

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
ممنونم گلم خداعزیزانتو حفظ کنه نذرتم قبول باشه

قبول حق

نذر علی اصغره😔دعا کنید بچه دار بشم تروخدا

2706